услуга профилот

Balti Laomeister OÜ од /Tallinn

Balti Laomeister OÜ


Herr silver alamaa

Suur-Sõjamäe 13
11415 /Tallinn

Естонија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


represented data and quantities are not daily updated: please check the quantities beforehand

Pallet racking and modular shelving dealer based in Estonia, Tallinn

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4047153.jpg
pallet racking Kasten Constructor K75
Kasten Constructor K75 pallet racking beams 2300 mm, only beams, no upright frames. Total 1850 pcs. 1750 pcs max distributed weight 2x1000 kg and 100 pcs 2x1500 kg. May sell as many pieces nessessary.... повеќе »
Испрати пребарување на Balti Laomeister OÜ

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4047153.jpg
pallet racking Kasten Constructor K75
Kasten Constructor K75 pallet racking beams 2300 mm, only beams, no upright frames. Total 1850 pcs. 1750 pcs max distributed weight 2x1000 kg and 100 pcs 2x1500 kg. May sell as many pieces nessessary.... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.