услуга профилот

O&M Stone од Kłoczew

O&M Stone


Herr Mariusz Cuch

Wylezin 55
08-550 Kłoczew

Полска


Прикажи телефонски број


Nowe i używane maszyny do obróbki kamienia, piły, boczkarki, maszyny do cięcia kamienia, obróbka kamienia.kabiny odpylające.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4101669.jpg
Saw GMM Lexta
Gmm Lexta Bfjxyxwvvf • Production year 2004. • 450-850mm disc. • Main engine 22 Kw. • Swivel head -15 to + 105 ° • Automatic multiple cutting + profiling • Profiling ac... повеќе »
Испрати пребарување на O&M Stone

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4101669.jpg
Saw GMM Lexta
Gmm Lexta Bfjxyxwvvf • Production year 2004. • 450-850mm disc. • Main engine 22 Kw. • Swivel head -15 to + 105 ° • Automatic multiple cutting + profiling • Profiling ac... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.