услуга профилот

H.R.G. Ltd. од Litomyšl

H.R.G. Ltd.


Herr Robert Vaníček

Svitavská 1203
57001 Litomyšl

Република Чешка


Прикажи телефонски број


Off-set and digital printining company

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4100756.jpg
Envelope printer - perfect condition! Neopost AS970
Machine type: Neopost AS970 (envelope printer) Condition: perfect Year of manufacture: 2016 Number of copies: approx. 1 300 000 Further we offer with the machine: New (unpacked) items: 6x ink ... повеќе »
Испрати пребарување на H.R.G. Ltd.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Користени машини во категориите
повеќе огласи и машини на понуда
4100756.jpg
Envelope printer - perfect condition! Neopost AS970
Machine type: Neopost AS970 (envelope printer) Condition: perfect Year of manufacture: 2016 Number of copies: approx. 1 300 000 Further we offer with the machine: New (unpacked) items: 6x ink ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.