услуга профилот

TSRecycling од Gerstetten / Gussenstadt

TSRecycling


Herr Tobias Schwarz

Hauptstraße 11
89547 Gerstetten / Gussenstadt

Германија


Прикажи телефонски број


тековни огласи и специјални промоции
4053243.jpg
Battery 24Volt 465ah Bj2015
They offer here on a drive battery / battery 24V for forklift ant lift truck island system photovoltaic system 465 Ah Built 18/2015 Total dimensions: Depth 800 mm Width 220 mm Height 800 mm ... повеќе »
4053233.jpg
Still CX-S16 ,Commissary, Scissors Still CX S16
Still CX-S16 Drive: Electric Built: 2012 Engine hours: 4206 Capacity: 2000 kg Tine length: 2400 mm Lifting height: 775 mm Battery from 31/2015 The scissor truck is technically and visually i... повеќе »
4050612.jpg
Forklift 3.7m Hh Toyota 2-FBE 1
Electric. Forklift Toyota 48V with charger Capacity 1250kg Lifting height: 3.7m Kerb weight approx. 2800kg Dwjxfu All data see type plate Огласот е преведена автомат... повеќе »
Испрати пребарување на TSRecycling

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4053243.jpg
Battery 24Volt 465ah Bj2015
They offer here on a drive battery / battery 24V for forklift ant lift truck island system photovoltaic system 465 Ah Built 18/2015 Total dimensions: Depth 800 mm Width 220 mm Height 800 mm ... повеќе »
4053233.jpg
Still CX-S16 ,Commissary, Scissors Still CX S16
Still CX-S16 Drive: Electric Built: 2012 Engine hours: 4206 Capacity: 2000 kg Tine length: 2400 mm Lifting height: 775 mm Battery from 31/2015 The scissor truck is technically and visually i... повеќе »
4050612.jpg
Forklift 3.7m Hh Toyota 2-FBE 1
Electric. Forklift Toyota 48V with charger Capacity 1250kg Lifting height: 3.7m Kerb weight approx. 2800kg Dwjxfu All data see type plate Огласот е преведена автомат... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.