услуга профилот

Rema-Print од Kiev

Rema-Print


Herr Vlad Vishnevskyy

Remontnaya 13
03110 Kiev

Украина


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


Rema-Print компания основана в 2002 году производство полиграфической продукции высокого качества

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4053173.jpg
Offset printing press Heidelberg MOFH
Dear Colleaques I’d like to introduce the printing machine Heidelberg MOFH The machine is in very good technical condition and is capable of print on different types of paper (70-350gr/m2) No da... повеќе »
Испрати пребарување на Rema-Print

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Користени машини во категориите
повеќе огласи и машини на понуда
4053173.jpg
Offset printing press Heidelberg MOFH
Dear Colleaques I’d like to introduce the printing machine Heidelberg MOFH The machine is in very good technical condition and is capable of print on different types of paper (70-350gr/m2) No da... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.