услуга профилот

UAB Terekas од / Kretinga

UAB Terekas


Herr Antanas Beniusis

Vytauto 114A
97133 / Kretinga

Литванија


Прикажи телефонски број


тековни огласи и специјални промоции
4086349.jpg
PET stretch blow molding machine FlexBlow FB 3
повеќе »
4086339.jpg
PET stretch blow molding machine FlexBlow FB 2
повеќе »
4093078.jpg
PET stretch blow moulding machine FlexBlow FB 4 hybrid
повеќе »
Испрати пребарување на UAB Terekas

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.