услуга профилот

Höckle Austria GmbH од Langenegg

Höckle Austria GmbH


Herr Michael Hämmerle

Gfäll 170
6941 Langenegg

Австрија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на факс


Hersteller von Kurbelwellen und Pleuel

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4055533.jpg
Junker 6L 10-10 Junker 6L 10-10
Junker 6L 10-10 with portal loader and cooling system (new machine still original packed) CBN high-performance grinding of crankshafts Attention: Pictures are from the sister plant Machine Ci... повеќе »
Испрати пребарување на Höckle Austria GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Користени машини во категориите
повеќе огласи и машини на понуда
4055533.jpg
Junker 6L 10-10 Junker 6L 10-10
Junker 6L 10-10 with portal loader and cooling system (new machine still original packed) CBN high-performance grinding of crankshafts Attention: Pictures are from the sister plant Machine Ci... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.