услуга профилот

Ramex a.s. од Senica

Ramex a.s.


Herr Ľubomír Juríček

Štefánikova /52 714
905 01 Senica

Словачка


Прикажи телефонски број


тековни огласи и специјални промоции
4055603.jpg
wrapping machine UNIVERSA 8060 KALLFASS UNIVERSA 8060
The wrapper is used in operation and is reliable, the technical parameters in pic. section. The package is complete with the original technical documentation. Ft0qynt повеќе »
Испрати пребарување на Ramex a.s.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4055603.jpg
wrapping machine UNIVERSA 8060 KALLFASS UNIVERSA 8060
The wrapper is used in operation and is reliable, the technical parameters in pic. section. The package is complete with the original technical documentation. Ft0qynt повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.