услуга профилот

beton tomišić d.o.o. од žminj

beton tomišić d.o.o.


Herr mladen TOMIŠIĆ

gradišće 8
52341 žminj

Хрватска


Прикажи телефонски број


IZRADA I ISPORUKA SVIJEŽEG BETONA I PIJESKA

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4059964.jpg
ANDRITZ SEPARAZIONE CENTRIFUGA A 9-2 ANDRITZ A 9-2
novo i povoljno C3zt9mj3 повеќе »
4056558.jpg
ANDRITZ SEPARATION CENTRIFUGE A 9-2 ANDRITZ A 9-2
This is new 400,000.00 Euro was paid Be3tutuuho Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
4056556.jpg
ANDRITZ SEPARATION CENTRIFUGE A 9-2 ANDRITZ A 9-2
This is new Qoxd7i9m 400,000.00 Euro was paid Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на beton tomišić d.o.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4056558.jpg
ANDRITZ SEPARATION CENTRIFUGE A 9-2 ANDRITZ A 9-2
This is new 400,000.00 Euro was paid Be3tutuuho Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
4056556.jpg
ANDRITZ SEPARATION CENTRIFUGE A 9-2 ANDRITZ A 9-2
This is new 400,000.00 Euro was paid Qoxd7i9m Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
4056506.jpg
High Pressure Pump Hammelmann HDP 174
HIGH PRESSURE PUMP UNIT High pressure hours: approx. 950 h Unit hours: approx. 2000 h Qoihcpv0 Max. Flow rate: 29 L/min 27 L/min Max. Operating pressure: 2900 Bar 3000 Bar Motor rating Required: 170 kW 160 kW Engine speed ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.