услуга профилот

MaximusPRO од Moscow

MaximusPRO


Herr IGOR SRETENTSEV

Malaya Pochtovaya 12
105082 Moscow

Русија


Прикажи телефонски број

други контакти

Herr IGOR SRETENTSEV

јазици: Англиски, Руската


The company is a developer of innovative systems in the field of printing machines. Manufacturing equipment for prepress processing

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4057748.jpg
Video punch system MaximusPRO 425 MaximusPRO Punch PRO 75 Optical
Automatic punch for offset plates. Pin register system with video control. The standard of holes is 425 mm (Heidelberg. Ryobi. Roland ....), register accuracy is 0.01 mm. Formats of plates from 510 * ... повеќе »
Испрати пребарување на MaximusPRO

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4057748.jpg
Video punch system MaximusPRO 425 MaximusPRO Punch PRO 75 Optical
Automatic punch for offset plates. Pin register system with video control. The standard of holes is 425 mm (Heidelberg. Ryobi. Roland ....), register accuracy is 0.01 mm. Formats of plates from 510 * ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.