услуга профилот

Oleg од Smolenck

Oleg


Herr Oleg Mikheev

Shevchenko
214000 Smolenck

Русија


Прикажи телефонски број


Our company produce a lot of types granite monuments

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4070667.jpg
Calibrator machine 4 heads Breton Breton KGC 60 / 40
Calibrator machine 4 heads Breton , 2002 year . Bfaxbnsfel повеќе »
4070621.jpg
12 heads multiblade cross cutter Breton Breton DXL 12
12 heads multiblade cross cutter Breton , 2005 year Nnm07 повеќе »
4069045.jpg
Polishing line Breton KFG 3000 Breton KG 3000
Polishing line Breton KG 3000 , useful work 2000 mm , thickness slab max 110 mm . 13 heads ( 6 fickert abrasive ) . This polishing line has produced only 7798 square meters slabs . Very good condition... повеќе »
Испрати пребарување на Oleg

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4070667.jpg
Calibrator machine 4 heads Breton Breton KGC 60 / 40
Calibrator machine 4 heads Breton , 2002 year . Bfaxbnsfel повеќе »
4070621.jpg
12 heads multiblade cross cutter Breton Breton DXL 12
12 heads multiblade cross cutter Breton , 2005 year Nnm07 повеќе »
4069045.jpg
Polishing line Breton KFG 3000 Breton KG 3000
Polishing line Breton KG 3000 , useful work 2000 mm , thickness slab max 110 mm . 13 heads ( 6 fickert abrasive ) . This polishing line has produced only 7798 square meters slabs . Very good condition... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.