услуга профилот

PureCup од Johannesburg

PureCup


Herr Dan Sidelsky

5 Galaxy Ave
2090 Johannesburg

Јужна Африка


Прикажи телефонски број


тековни огласи и специјални промоции
4061866.jpg
Nespresso Capsule filling Machine Pack Line PXM-5
- 5 lane capsule filling and sealing machine - All-Fill multi auger filler with modifications for Coffee as well as tea - max speed 10000 capsules per hour -nitrogen flushing capability Safua07k ... повеќе »
Испрати пребарување на PureCup

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4061866.jpg
Nespresso Capsule filling Machine Pack Line PXM-5
- 5 lane capsule filling and sealing machine - All-Fill multi auger filler with modifications for Coffee as well as tea - max speed 10000 capsules per hour -nitrogen flushing capability Safua07k ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.