услуга профилот

Wiest CNC Service од Rot an der Rot

Wiest CNC Service


Herr Frank Wiest

Im Hebsack 5
88430 Rot an der Rot

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс


тековни огласи и специјални промоции
4063069.jpg
Turning Center DOOSAN DAEWOO Puma TT 2000 SY
Turning center Doosan Puma TT 2000 SY used with FMB barloader, Büchel oil mist suction, water cooling tower, and spade conveyor. In addition, there are many tools and 2 Lynetten (1x used and 1x new).... повеќе »
Испрати пребарување на Wiest CNC Service

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4063069.jpg
Turning Center DOOSAN DAEWOO Puma TT 2000 SY
Turning center Doosan Puma TT 2000 SY used with FMB barloader, Büchel oil mist suction, water cooling tower, and spade conveyor. In addition, there are many tools and 2 Lynetten (1x used and 1x new).... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.