услуга профилот

G.B.M. SNC DI GALIAZZO G. & C. од CASALSERUGO

G.B.M. SNC DI GALIAZZO G. & C.


Herr GIULIANO GALIAZZO

VIA LEONARDO DA VINCI 33/35
35020 CASALSERUGO

Италија


Прикажи телефонски број


La ditta GBM vende macchine utensili per rinnovo parco macchine.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4064873.jpg
RUSSIAN MECHANICAL PRESS T.60
RUSSIAN MECHANICAL PRESS T.60 Iejoqhj повеќе »
4064867.jpg
IDRAULIC PRESS IDRA T.120 IDRA
IDRAULIC PRESS IDRA T.120 WITH SHEET REWARDS Be9ba3oopd повеќе »
4064864.jpg
MORI SEIKI MACHINING CENTER MORI SEIKI
Bnjwtbta MORI SEIKI CV500 VERTICAL MACHINING CENTER, PALLET CHANGE. NO CPU CARD повеќе »
Испрати пребарување на G.B.M. SNC DI GALIAZZO G. & C.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4064873.jpg
RUSSIAN MECHANICAL PRESS T.60
RUSSIAN MECHANICAL PRESS T.60 Iejoqhj
4064867.jpg
IDRAULIC PRESS IDRA T.120 IDRA
IDRAULIC PRESS IDRA T.120 WITH SHEET REWARDS Be9ba3oopd
4064864.jpg
MORI SEIKI MACHINING CENTER MORI SEIKI
Bnjwtbta MORI SEIKI CV500 VERTICAL MACHINING CENTER, PALLET CHANGE. NO CPU CARD
4064659.jpg
MECHANICAL PRESS NUOVA OMEC TON. 130 NUOVA OMEC
MECHANICAL PRESS NUOVA OMEC TON. 130 Be89c3z3it
4064656.jpg
PRESS COLOMBO TON.100 COLOMBO GUGLIELMO
MECCANICA PRESS COLOMBO GUGLIELMO TON 100 S0fdrlmq
4064652.jpg
LATHE IN COMAC PLATE HC80 COMAC HC80
LATHE IN COMAC PLATE HC80 NUMERIC CNC. Ø WORKABLE 500 MM. Ptzf3m
4064645.jpg
BRAID HYDRAULIC PRESS FAGOTTO
Fagotto Hydraulic Press Ton. 200 with blank holder S0b0unqf
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.