услуга профилот

KFT GmbH Kapfer Fertigungstechnik од Höchstädt

KFT GmbH Kapfer Fertigungstechnik


Herr Wolfgang Kapfer

Oberglauheimer Str. 24
89420 Höchstädt

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс

други контакти

Herr Wolfgang Kapfer

јазици: германски


Firma KFT-GmbH Kapfer FertigungsTechnik, gegründet 2013

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4118531.jpg
Bike stand AXA VSC 1-M
Control Siemens 820travels: X2240mm(pendulum operation 2x800mm), Y350mm, Z480mmtool holder SK40, speed 4200 rpm, magazine 22 places, weight ca 7t , 8 vices make Hilma with valves as option No2ud О... повеќе »
Испрати пребарување на KFT GmbH Kapfer Fertigungstechnik

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4118531.jpg
Bike stand AXA VSC 1-M
Control Siemens 820travels: X2240mm(pendulum operation 2x800mm), Y350mm, Z480mmtool holder SK40, speed 4200 rpm, magazine 22 places, weight ca 7t , 8 vices make Hilma with valves as option No2ud О... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.