услуга профилот

TECNOR MACCHINE SPA од ASSAGO

TECNOR MACCHINE SPA


Herr Alberto Pasciutti

STRADA ° 3 PALAZZO B4
20090 ASSAGO

Италија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


Vendita, assistenza macchine utensili nuove ed usate.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4146882.jpg
VERTICAL MACHINING CENTER Challenger Microcut VMC 1600
повеќе »
4122957.jpg
5 AXIS VERTICAL MACHINING CENTER OKK VC- X500
повеќе »
4107402.jpg
5 axis vetical machining center OKK VP 600
повеќе »
Испрати пребарување на TECNOR MACCHINE SPA

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*повеќе огласи и машини на понуда
4146882.jpg
VERTICAL MACHINING CENTER Challenger Microcut VMC 1600
повеќе »
4122957.jpg
5 AXIS VERTICAL MACHINING CENTER OKK VC- X500
повеќе »
4107402.jpg
5 axis vetical machining center OKK VP 600
повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.