услуга профилот

iki mese trade company ştç ortaklığı од Istanbul

iki mese trade company ştç ortaklığı


Herr onur cayiralti

güzeltepe mah. k.namazgah sok 13
34680 Istanbul

Турција


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


ŞULE TÜRK ÇAYIRALTI ORTAKLIĞI İKİ MEŞE TRADE CO.
6480595821

A trade company in Turkey that is dealing with autobending machines, plotter machines and laser cutting machines.Establised at 2012.

Ready to import and export machines for / from Turkey.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4120836.jpg
PLOTTER ( SAMPLE MAKER) ZUND p1200
повеќе »
4265499.jpg
Auto Bender Machine ELCEDE Coilmate
повеќе »
4263608.jpg
Laser cutting machine for wood cutting Lasercomb 1200 SM
повеќе »
Испрати пребарување на iki mese trade company ştç ortaklığı

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Користени машини во категориите
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.