услуга профилот

"UAB" Gilarta од Vilnius

"UAB" Gilarta


Herr Andrius Kvaraciejus

Gunkliškių g. 20
02233 Vilnius

Литванија


Прикажи телефонски број


Popierinių pakuočių gamyba

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4088803.jpg
Creasing, stamping machine Microprogrammari 2U2T
Can be used for creasing, hot/cold stamping purposes. Equiped with automatic counter and a computer. Hpn372d повеќе »
Испрати пребарување на "UAB" Gilarta

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4088803.jpg
Creasing, stamping machine Microprogrammari 2U2T
Can be used for creasing, hot/cold stamping purposes. Equiped with automatic counter and a computer. Hpn372d повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.