услуга профилот

NOVA Mechanics Ltd од Yekaterinburg

NOVA Mechanics Ltd


Herr Alex Sokolov

Avtomatiki ln. 10A
620078 Yekaterinburg

Русија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


тековни огласи и специјални промоции
4084420.jpg
Bevel gear cutting machine ST284 Saratov factory of heavy gear cutting ma ST284 (5A284)
Bevel gear cutting machine ST284 YOM: 1992 Manufacturer: Saratov factory of heavy gear cutting machines Made in: Russia The machine is designed for draft and clean cutting of bevel gears with st... повеќе »
Испрати пребарување на NOVA Mechanics Ltd

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4084420.jpg
Bevel gear cutting machine ST284 Saratov factory of heavy gear cutting ma ST284 (5A284)
Bevel gear cutting machine ST284 YOM: 1992 Manufacturer: Saratov factory of heavy gear cutting machines Made in: Russia The machine is designed for draft and clean cutting of bevel gears with st... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.