услуга профилот

Best Plate SRL од 021112

Best Plate SRL


Herr Cristian Moise

Lizeanu Str 30
021112 021112

Романија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


1. SC BEST PLATE SRL
Limited Company
30 Lizeanu str, Bucharest, Romania.
Administrator: Moise George Cristian
2. J40/1297/2012
3. VAT No RO29687167

PrePress Bureau CTP plates & imagesetter films
Digital Print Shop
Machine Dealer

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4087466.jpg
Industrial Printer Xerox Versant 80
повеќе »
4087460.jpg
B&W industral printer Xerox DP180
повеќе »
Испрати пребарување на Best Plate SRL

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4087466.jpg
Industrial Printer Xerox Versant 80
повеќе »
4087460.jpg
B&W industral printer Xerox DP180
повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.