услуга профилот

Fam Foundry Technology од Chełmno

Fam Foundry Technology


Herr Tomasz Bondaruk

Polna 10
86-200 Chełmno

Полска


Прикажи телефонски број


Tomasz Bondaruk
Fam Foundry Technology
Zip Code 86-200 Chełmno, Poland
Tax Number PL5252375707
тековни огласи и специјални промоции
4319657.jpg
Coldchamber Diecasting Machines Buhler SC D/66 Evolution
повеќе »
Испрати пребарување на Fam Foundry Technology

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*повеќе огласи и машини на понуда
4319657.jpg
Coldchamber Diecasting Machines Buhler SC D/66 Evolution
повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.