услуга профилот

Maciej Mańkowski од Chełmno

Maciej Mańkowski


Herr Maciej Mańkowski

Polna 17
86-200 Chełmno

Полска


Прикажи телефонски број


тековни огласи и специјални промоции
4088345.jpg
hardening furnace, for heat treatment. SECO/WARWICK EUROPE S.A CASEMASTER AFS-5-E
A universal, unused chamber furnace of the CASEMASTER AFS-5-E type with machines and devices as a heat and thermo-chemical treatment stand Producer: SECO / WARWICK EUROPE S.A Furnace equipment: ... повеќе »
Испрати пребарување на Maciej Mańkowski

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4088345.jpg
hardening furnace, for heat treatment. SECO/WARWICK EUROPE S.A CASEMASTER AFS-5-E
A universal, unused chamber furnace of the CASEMASTER AFS-5-E type with machines and devices as a heat and thermo-chemical treatment stand Producer: SECO / WARWICK EUROPE S.A Furnace equipment: ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.