услуга профилот

Coolsys Kft од Dunakeszi

Coolsys Kft


Herr Peter Dudas

Katona József u. 11.
2120 Dunakeszi

Унгарија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


Refrigeration and proces gas specialist company

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4087833.jpg
Gas compressor stages Ro Flo 19LE/219M
Brand new compressor stages from Ro Flo:Type: 219M CW 110 DBLEXT DBS (955 Nm3/h; 25.600,-€ )+ 19LE CW125 SINGEXT DBS (3532 Nm3/h; 33.700,-€) stages with 0 operating hours for sale Hymafuz повеќе »
Испрати пребарување на Coolsys Kft

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4087833.jpg
Gas compressor stages Ro Flo 19LE/219M
Brand new compressor stages from Ro Flo:Type: 219M CW 110 DBLEXT DBS (955 Nm3/h; 25.600,-€ )+ 19LE CW125 SINGEXT DBS (3532 Nm3/h; 33.700,-€) stages with 0 operating hours for sale Hymafuz повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.