услуга профилот

OKNE Manufactory sp. z o.o. од Szczecin

OKNE Manufactory sp. z o.o.


Herr Koler Jaroslaw

Kniewska 7
70-231 Szczecin

Полска


Прикажи телефонски број


We are a company producing windows and doors

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4090731.jpg
Double-head kneading machine Pressta Eisele DEV 10
Pressta Eisele double-head kneading machine for aluminum wings and frames. Automatic, pneumatic. Noapl повеќе »
Испрати пребарување на OKNE Manufactory sp. z o.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4090731.jpg
Double-head kneading machine Pressta Eisele DEV 10
Pressta Eisele double-head kneading machine for aluminum wings and frames. Automatic, pneumatic. Noapl повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.