услуга профилот

Just од Trostberg-Oberfeldkirchen

Just


Herr Michael Just

Gainhartingerstr. 1
83308 Trostberg-Oberfeldkirchen

Германија


Прикажи телефонски број


тековни огласи и специјални промоции
4090701.jpg
Pot dishwasher Meiko FV 270.2
Meiko FV 270.2 Pot dishwasher In good condition unfortunately 2 scratches at the front transport damage. No lime ran only with soft water. Mechanics for flushing arms is OK Basket for dishes is in... повеќе »
Испрати пребарување на Just

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4090701.jpg
Pot dishwasher Meiko FV 270.2
Meiko FV 270.2 Pot dishwasher In good condition unfortunately 2 scratches at the front transport damage. No lime ran only with soft water. Mechanics for flushing arms is OK Basket for dishes is in... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.