услуга профилот

Car M bv од Hendrik-Ido-Ambacht

Car M bv


Herr Sa les

Noordeinde 113
3341 LW Hendrik-Ido-Ambacht

Холандија


Прикажи телефонски број


We are specialised in secondhand digital printfinishing machines.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4259532.jpg
C.P. Bourg BB3002 with inline CMT330 C.P. Bourg Challenge BB3002 CMT330
повеќе »
4237774.jpg
GBC 620 OS GBC 620 OS
повеќе »
4233807.jpg
MB Bauerle Shingling Pre-Loader MB Bäuerle Shingling pre-loader
повеќе »
Испрати пребарување на Car M bv

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Користени машини во категориите
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.