услуга профилот

Zs purini од Bauska

Zs purini


Herr Ingus Purins

Poguļi, Mežotnes pagasts 1
3901 Bauska

Летонија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


We are company who belong sawmill and want to trade old machines out.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4092157.jpg
Small Log cutting line for pallet boarde Wood machines twin cutting line
In the line are including. Log Ramp 8 m long, log transporter 45 grades for transporter. Automatical log cutter min lenght 50cm and maksimal lenght 3m long. Also can be used for 3,7 meter long logs. ... повеќе »
Испрати пребарување на Zs purini

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Користени машини во категориите
повеќе огласи и машини на понуда
4092157.jpg
Small Log cutting line for pallet boarde Wood machines twin cutting line
In the line are including. Log Ramp 8 m long, log transporter 45 grades for transporter. Automatical log cutter min lenght 50cm and maksimal lenght 3m long. Also can be used for 3,7 meter long logs. ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.