услуга профилот

R.T.M. S.R.L. од Berlingo

R.T.M. S.R.L.


Herr Mattia Bertin

VIA DELL'ARTIGIANATO 12
25030 Berlingo

Италија


Прикажи телефонски број


Reg. Imp. BS 01492750177
Codice Fiscale e Partita IVA 01492750177
Capitale Sociale € 15.600 i.v. - R.E.A. 299469

Sale of Multispindle, barloaders, CNC Lathes and accessories

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4287268.jpg
Sliding head Cnc lathe STAR SV 32
повеќе »
4148297.jpg
Two pallets VMC Miyano TSV-C35
повеќе »
4277097.jpg
Cnc lathe BIGLIA B56-S2M
повеќе »
Испрати пребарување на R.T.M. S.R.L.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Користени машини во категориите
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.