услуга профилот

SG MAQUINARIA, S.C.P. од St. Quirze del Vallés

SG MAQUINARIA, S.C.P.


Herr GERMÁN SÁNCHEZ PEÑA

Pol. Ind. Sud Oest, C/ Mallorca 37
08192 St. Quirze del Vallés

Шпанија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


Reconstrucción de rectificadoras hidráulicas y CNC

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4107678.jpg
INTERNAL HYDRAULIC GRINDING MACHINE DANOBAT 171 RB 1200
повеќе »
4103657.jpg
INTERNAL HYDRAULIC GRINDING MACHINE Danobat 171
повеќе »
4107197.jpg
SURFACE GRINDING MACHINE Danobat RTC 800
повеќе »
Испрати пребарување на SG MAQUINARIA, S.C.P.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Користени машини во категориите
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.