услуга профилот

Strojexport PB s.r.o. од Jince

Strojexport PB s.r.o.


Herr Robert Jindrák

Bratkovice 54
262 23 Jince

Република Чешка


Прикажи телефонски број


Dealer of used metalworking manual and cnc machines

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4336364.jpg
Universal lathe Schaerer PDA 631/1000
повеќе »
4336362.jpg
Surface grinding machine TOS BPH 320A
повеќе »
4336361.jpg
H 63 horizontal boring machine TOS VARNSDORF H 63
повеќе »
Испрати пребарување на Strojexport PB s.r.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.