Injector Dorit PSM 10

3.850 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
Користени
Вид на понуда
K. Naruševičiaus g., Panevėžys, Lithuania
локација

машина за

тип на машина
Injector
Производител
Dorit
модел
PSM 10
Сериски број
23270-570
состојба
реновиран (користен)
Overhauled

Цената и локацијата

цена
3.850 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
K. Naruševičiaus g., Panevėžys, LithuaniaЛитванија
повик

Преглед на

оглас проект
A3385331
Референтен бр.
71552
последен пат ажурирани
на 24.04.2018
Гледано
53000 импресии

ОПИС

• overall dimensions 1130x655x1715 mm;
Myptt
• power 1.3 kW;
• power supply 400 V;
• 10 single needles 4.5 mm;
• 1 row of needles.


Продавачот

Baltgina, UAB

Лице за контакт:Herr Darius Pacekajus

K. Naruseviciaus 105

37175 Panevezys, Litauen

Последна онлајн: Вчера

регистриран од: 2016

50 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: +37045 429044
  факс: +37045 429048
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  +37045 429044
  Лице за контакт:
  Г-дин Darius Pacekajus
  машина за проект:
  71552 - Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу