Injector Inject Star BI-13B

5.060 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
Користени
Вид на понуда
K. Naruševičiaus g., Panevėžys, Lithuania
локација

машина за

тип на машина
Injector
Производител
Inject Star
модел
BI-13B
Сериски број
451
состојба
реновиран (користен)
Overhauled

Цената и локацијата

цена
5.060 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
K. Naruševičiaus g., Panevėžys, LithuaniaЛитванија
повик

Преглед на

оглас проект
A3385256
Референтен бр.
71426
последен пат ажурирани
на 24.04.2018
Гледано
64666 импресии
Прашањата

ОПИС

• overall dimensions 1055x550x1800 mm;
• power supply 400 V;
Dqd9kyc7i
• 13 single needles 3 mm;
• 2 rows of needles;
• needles spring-actuated - suitable for the product with bone.


Продавачот

Baltgina, UAB

Лице за контакт:Herr Darius Pacekajus

K. Naruseviciaus 105

37175 Panevezys, Litauen

Последна онлајн: Вчера

регистриран од: 2016

50 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: +37045 429044
  факс: +37045 429048
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  +37045 429044
  Лице за контакт:
  Г-дин Darius Pacekajus
  машина за проект:
  71426 - Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу