Meat flattener/Schnitzel press Seffelaar and Looyen 400

9.000 EUR
EXW Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
Користени
Вид на понуда
Europe - Lithuania
локација

машина за

тип на машина
Meat flattener/Schnitzel press
Производител
Seffelaar and Looyen
модел
400
состојба
користи машина
Overhauled

Цената и локацијата

цена
9.000 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
испорака
EXW
локација
Europe - Lithuania
повик

Преглед на

оглас проект
A3431998
Референтен бр.
71562
последен пат ажурирани
на 06.09.2017
Гледано
35034 импресии

ОПИС

• overall dimensions 1400x800x1500 mm;
• power supply 400 V;
9g09gxuj8
• housing stainless steel;
• transporter width 400 mm;
• capacity approx. 400 pcs/h, depending on the size of the product;
• adjustable thickness;
• weight 145 kg.

Продавачот

Baltgina, UAB

Лице за контакт:Herr Darius Pacekajus

K. Naruseviciaus 105

37175 Panevezys, Litauen

регистриран од 2016

47 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenogrltlvisptbrvearhuskrosirsalhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: +37045 429044
  факс: +37045 429048
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  +37045 429044
  Лице за контакт:
  Г-дин Darius Pacekajus
  машина за проект:
  71562 - Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.