Rilesa fraiser for shelve production Rilesa

6.500 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
1989
Година на производство
Користени
Вид на понуда
Europe - Denmark
локација

машина за

тип на машина
Rilesa fraiser for shelve production
Производител
Rilesa
Година на производство
1989
состојба
користен
In full working order

Цената и локацијата

цена
6.500 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
Europe - Denmark
повик

Преглед на

оглас проект
A3344382
последен пат ажурирани
на 12.12.2017
Гледано
23418 импресии
Прашањата

ОПИС

Special build fraiser for making shelves in solid wood.
2 Fraiser for 15 x 90 mm material
2 Fraiser for 15 x 65 mm material
Including tools, Price is for one fraiser
Yrgph8
Build by Rilesa Denmark


Продавачот

Vest-Vind Aps

Лице за контакт:Henrik Sørensen

Holsbjergvej 31

2620 Albertslund, Dänemark

регистриран од: 2016

6 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: +45 24852423
  факс:
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  +45 24852423
  Лице за контакт:
  Henrik Sørensen
  машина за проект:
  A3344382 во Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу