Separator Lima RM 70 S

21.600 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
1998
Година на производство
Користени
Вид на понуда
K. Naruševičiaus g., Panevėžys, Lithuania
локација

машина за

тип на машина
Separator
Производител
Lima
модел
RM 70 S
Сериски број
320
Година на производство
1998
состојба
реновиран (користен)
Overhauled

Цената и локацијата

цена
21.600 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
K. Naruševičiaus g., Panevėžys, LithuaniaЛитванија
повик

Преглед на

оглас проект
A3352872
Референтен бр.
71561
последен пат ажурирани
на 24.04.2018
Гледано
92974 импресии
Прашањата

ОПИС

• overall dimensions 1900x780x1700 mm;
• capacity 300-500 kg/h;
• yield 40 - 85 %;
• power 4 - 5.5 kW;
Vr09ji
• weight 350 kg.


Продавачот

Baltgina, UAB

Лице за контакт:Herr Darius Pacekajus

K. Naruseviciaus 105

37175 Panevezys, Litauen

Последна онлајн: Вчера

регистриран од: 2016

50 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: +37045 429044
  факс: +37045 429048
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  +37045 429044
  Лице за контакт:
  Г-дин Darius Pacekajus
  машина за проект:
  71561 - Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу