Torwegge Double Tenon Machine Torwegge

3.000 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
1983
Година на производство
Користени
Вид на понуда

машина за

тип на машина
Torwegge Double Tenon Machine
Производител
Torwegge
Година на производство
1983
состојба
користен

Цената и локацијата

цена
3.000 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
повик

Преглед на

оглас проект
A3576834
последен пат ажурирани
на 12.12.2017
Гледано
11927 импресии
Прашањата

ОПИС

Torwegge Double Tenon Machine
B9uzqoic


Продавачот

Vest-Vind Aps

Лице за контакт:Henrik Sørensen

Holsbjergvej 31

2620 Albertslund, Dänemark

регистриран од: 2016

8 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: +45 24852423
  факс:
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  +45 24852423
  Лице за контакт:
  Henrik Sørensen
  машина за проект:
  A3576834 во Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу