Vacuum packing machine Laecovac CV-50

7.150 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
Користени
Вид на понуда
K. Naruševičiaus g., Panevėžys, Lithuania
локација

машина за

тип на машина
Vacuum packing machine
Производител
Laecovac
модел
CV-50
Сериски број
8049
состојба
реновиран (користен)
Overhauled

Цената и локацијата

цена
7.150 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
K. Naruševičiaus g., Panevėžys, LithuaniaЛитванија
повик

Преглед на

оглас проект
A2963838
Референтен бр.
70854
последен пат ажурирани
на 24.04.2018
Гледано
129103 импресии
Прашањата

ОПИС

• overall dimensions 2600x950x1150 mm;
• 1 sealing bar 900 mm;
• chamber dimensions 940x550x180 mm;
08s3uttd8
• conveyor width 380 mm;
• power 4 kW;
• power supply 380 V;
• compressed air supply min. 6.5 bar.


Продавачот

Baltgina, UAB

Лице за контакт:Herr Darius Pacekajus

K. Naruseviciaus 105

37175 Panevezys, Litauen

Последна онлајн: Минатата недела

регистриран од: 2016

48 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: +37045 429044
  факс: +37045 429048
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  +37045 429044
  Лице за контакт:
  Г-дин Darius Pacekajus
  машина за проект:
  70854 - Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу