Drilling line for profile machining
Abakus LBZ 72

цена
аукција
Година на градба
2011
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Drilling line for profile machining
Производителот:
Abakus
модел:
LBZ 72
Година на градба:
2011
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Sachsen, Германија Германија – Растојание: околу 1.302 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:
монтажа и монтажа:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS

travels X / Y / Z: 7 .000 / 700 / 600 mm
control: Sinumerik
Spindle speed: 1 ,200 rpm (infinitely variable)
Tool holder: SK40 with 22 places
bed size: 9 .200 x 500 mm


DETAILS OF THE MACHINE

Compressed air supply: 6 bar
voltage: 380 V; 50 Hz
weight: 13,0 t
dimensions (L x W x H): 13,3 x 3,2 x 2,5 m


EQUIPMENT

 • cooling water pump with feeder
 • machine vices (2 pieces)
 • clamping plate
 • Enclosure with sliding door
 • 3D probe
 • various clamping devices and aids

This auction is held in cooperation with a dealer active on Maschinensucher since 2012.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

аукциска такса:
18,0 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и надоместокот за аукцијата и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7871369
Референтен број:
AUC-230113
Ажурирање:
последен на 09.01.2023

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 7871369
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Sachsen
Германија Германија
Растојание: околу 1.302 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Германија Siegen
1474 km
Abakus LBZ 72
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72 Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72
more images
14
Германија Dernbach
1473 km
Sonstige/Other Gulaschkanone Feldküche FKÜ 180/ 72
1982
Втора рака
Класифицирана реклама
AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU
more images
11
Германија Buch am Erlbach
1080 km
AIM 72% BATTERIE 24V 4PzS620 STAPLER AKKU
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Bertolaso Sincronia 63/72/12/12
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO K55/65/72 MBO K55/65/72 MBO K55/65/72
more images
3
Финска Tampere
2220 km
MBO K55/65/72
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Delta-Alcos 72”x0.5”x60,000Lb Delta-Alcos 72”x0.5”x60,000Lb Delta-Alcos 72”x0.5”x60,000Lb Delta-Alcos 72”x0.5”x60,000Lb Delta-Alcos 72”x0.5”x60,000Lb
more images
5
Соединетите Американски Држави
9216 km
Delta-Alcos 72”x0.5”x60,000Lb
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FABA + AKE 600 x 5,8 / 4,0x60 Z=72 + 200 / 45 Z=36 FABA + AKE 600 x 5,8 / 4,0x60 Z=72 + 200 / 45 Z=36 FABA + AKE 600 x 5,8 / 4,0x60 Z=72 + 200 / 45 Z=36 FABA + AKE 600 x 5,8 / 4,0x60 Z=72 + 200 / 45 Z=36
more images
4
Словачка Kežmarok
844 km
FABA + AKE 600 x 5,8 / 4,0x60 Z=72 + 200 / 45 Z=36
2006
Ново
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
INA 72/H2
Ново
Класифицирана реклама
Heson 15/72 Heson 15/72 Heson 15/72 Heson 15/72
more images
4
Германија Lauingen
1177 km
Heson 15/72
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Ensisheim
1333 km
Walther TA.4/72
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hadef FIG 10/72 Hadef FIG 10/72 Hadef FIG 10/72
more images
3
Германија
1244 km
Hadef FIG 10/72
1976
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb
more images
12
Соединетите Американски Држави United States
9216 km
Paxson 72″ x .187″ x 50000Lb
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hadef FIG 10/72 Hadef FIG 10/72 Hadef FIG 10/72 Hadef FIG 10/72
more images
4
Германија
1244 km
Hadef FIG 10/72
1976
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNIVERSAL 72″ x .187″ x 20,000Lb UNIVERSAL 72″ x .187″ x 20,000Lb UNIVERSAL 72″ x .187″ x 20,000Lb UNIVERSAL 72″ x .187″ x 20,000Lb UNIVERSAL 72″ x .187″ x 20,000Lb UNIVERSAL 72″ x .187″ x 20,000Lb
more images
6
Соединетите Американски Држави United States
9216 km
UNIVERSAL 72″ x .187″ x 20,000Lb
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K
more images
6
Германија Volkach
1279 km
KBA Planeta Rapida 72 K
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FMB Turbo 10-72/4200 FMB Turbo 10-72/4200 FMB Turbo 10-72/4200
more images
3
Германија Mögglingen
1221 km
FMB Turbo 10-72/4200
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72 Elumatec MGS 72
more images
12
Чешка република F.V.Veselého, 193 00 Praha 20, Czechia
1096 km
Elumatec MGS 72
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REA Schnelldampferzeuger 72 KW REA Schnelldampferzeuger 72 KW REA Schnelldampferzeuger 72 KW REA Schnelldampferzeuger 72 KW REA Schnelldampferzeuger 72 KW REA Schnelldampferzeuger 72 KW
more images
6
Германија Iserlohn
1525 km
REA Schnelldampferzeuger 72 KW
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hosokawa Bepex SJS1800-10.0 72-26 - Paddle dryer Hosokawa Bepex SJS1800-10.0 72-26 - Paddle dryer Hosokawa Bepex SJS1800-10.0 72-26 - Paddle dryer Hosokawa Bepex SJS1800-10.0 72-26 - Paddle dryer Hosokawa Bepex SJS1800-10.0 72-26 - Paddle dryer
more images
5
Холандија Barneveld
1692 km
Hosokawa Bepex SJS1800-10.0 72-26 - Paddle dryer
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Polar 72 CS
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Leuze RK 72/4 Leuze RK 72/4 Leuze RK 72/4 Leuze RK 72/4
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Leuze RK 72/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Dieffenbacher SL III 2400-72 Dieffenbacher SL III 2400-72 Dieffenbacher SL III 2400-72 Dieffenbacher SL III 2400-72
more images
4
Германија Springe
1494 km
Dieffenbacher SL III 2400-72
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Siemens 6FX1113-8AA00 Grundbaugruppe Id.Nr.1706 72 450 Siemens 6FX1113-8AA00 Grundbaugruppe Id.Nr.1706 72 450 Siemens 6FX1113-8AA00 Grundbaugruppe Id.Nr.1706 72 450 Siemens 6FX1113-8AA00 Grundbaugruppe Id.Nr.1706 72 450 Siemens 6FX1113-8AA00 Grundbaugruppe Id.Nr.1706 72 450 Siemens 6FX1113-8AA00 Grundbaugruppe Id.Nr.1706 72 450
more images
6
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Siemens 6FX1113-8AA00 Grundbaugruppe Id.Nr.1706 72 450
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO K 72-4 KL MBO K 72-4 KL MBO K 72-4 KL
more images
3
Германија Eppelheim
1338 km
MBO K 72-4 KL
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T 72/442 MBO T 72/442 MBO T 72/442 MBO T 72/442 MBO T 72/442 MBO T 72/442 MBO T 72/442
more images
7
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
MBO T 72/442
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO 72 - 4 KL MBO 72 - 4 KL MBO 72 - 4 KL MBO 72 - 4 KL
more images
4
Германија Untermeitingen
1127 km
MBO 72 - 4 KL
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BAUER BS03-71V/D06LA4-TF-ST/AM BAUER BS03-71V/D06LA4-TF-ST/AM BAUER BS03-71V/D06LA4-TF-ST/AM BAUER BS03-71V/D06LA4-TF-ST/AM
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
BAUER BS03-71V/D06LA4-TF-ST/AM
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
MATSUURA MAM 72-3VS APC40
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Polar - Wohlenberg - Perfecta - Schneider Senator 72 - 80 - 92 - 115 - 137 - 155 Polar - Wohlenberg - Perfecta - Schneider Senator 72 - 80 - 92 - 115 - 137 - 155 Polar - Wohlenberg - Perfecta - Schneider Senator 72 - 80 - 92 - 115 - 137 - 155 Polar - Wohlenberg - Perfecta - Schneider Senator 72 - 80 - 92 - 115 - 137 - 155 Polar - Wohlenberg - Perfecta - Schneider Senator 72 - 80 - 92 - 115 - 137 - 155 Polar - Wohlenberg - Perfecta - Schneider Senator 72 - 80 - 92 - 115 - 137 - 155
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Polar - Wohlenberg - Perfecta - Schneider Senator 72 - 80 - 92 - 115 - 137 - 155
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Baumann GS70/14/72 TR20 - TRIPLEX Baumann GS70/14/72 TR20 - TRIPLEX Baumann GS70/14/72 TR20 - TRIPLEX Baumann GS70/14/72 TR20 - TRIPLEX
more images
4
Германија Hamburg
1591 km
Baumann GS70/14/72 TR20 - TRIPLEX
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Renault 72 CPM OMP : 6044 Renault 72 CPM OMP : 6044 Renault 72 CPM OMP : 6044 Renault 72 CPM OMP : 6044 Renault 72 CPM OMP : 6044 Renault 72 CPM OMP : 6044
more images
6
Германија
1369 km
Renault 72 CPM OMP : 6044
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan
more images
15
Холандија Andelst
1669 km
MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan
2001
Втора рака
Класифицирана реклама
Schorch A1433/8-4M-315M Schorch A1433/8-4M-315M Schorch A1433/8-4M-315M Schorch A1433/8-4M-315M
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Schorch A1433/8-4M-315M
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK
more images
15
Германија Singen (Hohentwiel)
1225 km
Iveco Daily 72 170 Dreiseitenkipper Hydr.für Anh. AHK
2017
Втора рака
Класифицирана реклама
Polar 72-82-90-115 Polar 72-82-90-115 Polar 72-82-90-115 Polar 72-82-90-115 Polar 72-82-90-115 Polar 72-82-90-115
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Polar 72-82-90-115
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72 Martin T 72
more images
15
Германија Biersdorf am See
1506 km
Martin T 72
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV Webster & Bennett 72 EV
more images
10
Обединето Кралство Wishaw
2436 km
Webster & Bennett 72 EV
реновиран (користен)
Класифицирана реклама
MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan
more images
15
Холандија Andelst
1669 km
MAN 41.464 8x4 Effer 72 Tonmeter laadkraan
2001
Втора рака
Класифицирана реклама
Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Leuze LS 72/4 E,6000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMW Autoblock KNCS N 260-72 (Nr. 39) SMW Autoblock KNCS N 260-72 (Nr. 39) SMW Autoblock KNCS N 260-72 (Nr. 39) SMW Autoblock KNCS N 260-72 (Nr. 39)
more images
4
Германија Leipzig
1298 km
SMW Autoblock KNCS N 260-72 (Nr. 39)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HTRIEB 5-V41M1 HTRIEB 5-V41M1 HTRIEB 5-V41M1 HTRIEB 5-V41M1 HTRIEB 5-V41M1
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
HTRIEB 5-V41M1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SEW EURODRIVE R43DT80N4BM/HF SEW EURODRIVE R43DT80N4BM/HF SEW EURODRIVE R43DT80N4BM/HF SEW EURODRIVE R43DT80N4BM/HF
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
SEW EURODRIVE R43DT80N4BM/HF
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bauknecht R4,6-72 Bauknecht R4,6-72 Bauknecht R4,6-72 Bauknecht R4,6-72
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Bauknecht R4,6-72
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Aufnahme 72/90 mm unbekannt Aufnahme 72/90 mm unbekannt Aufnahme 72/90 mm unbekannt Aufnahme 72/90 mm unbekannt Aufnahme 72/90 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Aufnahme 72/90 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Aufnahme 72/90 mm unbekannt Aufnahme 72/90 mm unbekannt Aufnahme 72/90 mm unbekannt Aufnahme 72/90 mm unbekannt Aufnahme 72/90 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Aufnahme 72/90 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Festo DC-50- Hub 72 mm Festo DC-50- Hub 72 mm Festo DC-50- Hub 72 mm Festo DC-50- Hub 72 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Festo DC-50- Hub 72 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bauknecht RE1.16-72 Bauknecht RE1.16-72 Bauknecht RE1.16-72 Bauknecht RE1.16-72
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Bauknecht RE1.16-72
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SEW-Eurodrive KT37 DAS100M4/TF/IS SEW-Eurodrive KT37 DAS100M4/TF/IS SEW-Eurodrive KT37 DAS100M4/TF/IS SEW-Eurodrive KT37 DAS100M4/TF/IS SEW-Eurodrive KT37 DAS100M4/TF/IS SEW-Eurodrive KT37 DAS100M4/TF/IS
more images
6
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
SEW-Eurodrive KT37 DAS100M4/TF/IS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B SEW-Eurodrive RF60DT90S4B SEW-Eurodrive RF60DT90S4B SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
Втора рака
Јавете се