Press brake AMADA PROMECAM IT PS 5020 - Понуда на Machineseeker

Press brake
AMADA PROMECAM IT PS 5020

цена
аукција
Година на градба
1992
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Press brake
Производителот:
AMADA PROMECAM
модел:
IT PS 5020
Година на градба:
1992
држава:
Втора рака
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Германија Германија – Растојание: околу 1.539 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
500,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS
Pressure: 50 t
folding length: 2000 mm
Stand width: 1600 mm
Projection: 400 mm
Table stroke: 100 mm
Control: Delem DA58MACHINE DETAILS
Total power requirement: 7 kW
Machine weight: approx. 3.6 t
Space requirement: approx. 2.7 x 2.0 x 2.45 mEQUIPMENT
- back gauge
- several tool setsОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Iconтрансфер
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A15290569
Референтен број:
AUC-2403041
Ажурирање:
последен на 11.04.2024

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 15290569
телефон:
SiegelSiegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.539 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020
more images
Германија Friesenheim
1.324 km
AMADA PROMECAM HFE M2 5020
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM IT 25-12AMADA PROMECAM IT 25-12AMADA PROMECAM IT 25-12AMADA PROMECAM IT 25-12
more images
Германија Altbach
1.250 km
AMADA PROMECAM IT 25-12
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITPS 5020AMADA PROMECAM ITPS 5020AMADA PROMECAM ITPS 5020
more images
Обединето Кралство Bloomfield Rd, Tipton DY4 9ET, UK
2.161 km
AMADA PROMECAM ITPS 5020
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2.146 km
Promecam RG 5020
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2 50-20AMADA PROMECAM ITS2 50-20AMADA PROMECAM ITS2 50-20
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM ITS2 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITPS 100AMADA PROMECAM ITPS 100AMADA PROMECAM ITPS 100AMADA PROMECAM ITPS 100
more images
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2.146 km
AMADA PROMECAM ITPS 100
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 Abkantbank
more images
Германија Buchen
1.306 km
AMADA PROMECAM ITS2 Abkantbank
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20
more images
Германија Germany
1.369 km
AMADA PROMECAM HFT 50-20
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2 103AMADA PROMECAM ITS2 103AMADA PROMECAM ITS2 103AMADA PROMECAM ITS2 103
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM ITS2 103
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20
more images
Германија Ahaus
1.612 km
AMADA PROMECAM HFE 50-20
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20
more images
Германија Ahaus
1.611 km
AMADA PROMECAM HFP 50-20
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030
more images
Чешка република 261 01, Česko
1.081 km
AMADA PROMECAM ITS 10030
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2AMADA PROMECAM ITS2AMADA PROMECAM ITS2AMADA PROMECAM ITS2
more images
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2.146 km
AMADA PROMECAM ITS2
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFT50-20AMADA PROMECAM HFT50-20AMADA PROMECAM HFT50-20AMADA PROMECAM HFT50-20
more images
Финска Finland
2.277 km
AMADA PROMECAM HFT50-20
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM HFE 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2 2512AMADA PROMECAM ITS2 2512AMADA PROMECAM ITS2 2512AMADA PROMECAM ITS2 2512
more images
Обединето Кралство Bloomfield Rd, Tipton DY4 9ET, UK
2.161 km
AMADA PROMECAM ITS2 2512
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30
more images
Германија Rödermark
1.365 km
AMADA PROMECAM ITP 2 100-30
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2 8025
more images
Обединето Кралство Birmingham
2.148 km
AMADA PROMECAM ITS2 8025
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFB 50-20AMADA PROMECAM HFB 50-20AMADA PROMECAM HFB 50-20AMADA PROMECAM HFB 50-20AMADA PROMECAM HFB 50-20
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM HFB 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM APX 50-20AMADA PROMECAM APX 50-20AMADA PROMECAM APX 50-20AMADA PROMECAM APX 50-20AMADA PROMECAM APX 50-20
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM APX 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM HFE 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2AMADA PROMECAM LCV3015B2
more images
Холандија Netherlands
1.707 km
AMADA PROMECAM LCV3015B2
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00A
more images
Шпанија Balaguer
1.735 km
AMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00A
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM GS II 840 4000 x 8 mmAMADA PROMECAM GS II 840 4000 x 8 mmAMADA PROMECAM GS II 840 4000 x 8 mmAMADA PROMECAM GS II 840 4000 x 8 mmAMADA PROMECAM GS II 840 4000 x 8 mmAMADA PROMECAM GS II 840 4000 x 8 mm
more images
Германија Kreuztal
1.479 km
AMADA PROMECAM GS II 840 4000 x 8 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE 220-3 LAMADA PROMECAM HFE 220-3 LAMADA PROMECAM HFE 220-3 LAMADA PROMECAM HFE 220-3 L
more images
Германија Essen
1.568 km
AMADA PROMECAM HFE 220-3 L
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM FBD-8025FAMADA PROMECAM FBD-8025FAMADA PROMECAM FBD-8025F
more images
Германија Eislingen/Fils
1.229 km
AMADA PROMECAM FBD-8025F
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CIIAMADA PROMECAM HFA 700 CII
more images
Полска Olesno
1.063 km
AMADA PROMECAM HFA 700 CII
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3AMADA PROMECAM LC-2415 A3
more images
Германија Germany
1.369 km
AMADA PROMECAM LC-2415 A3
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE MK 2 50-12AMADA PROMECAM HFE MK 2 50-12AMADA PROMECAM HFE MK 2 50-12AMADA PROMECAM HFE MK 2 50-12AMADA PROMECAM HFE MK 2 50-12AMADA PROMECAM HFE MK 2 50-12
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM HFE MK 2 50-12
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100
more images
Швајцарија Schweiz
1.222 km
AMADA PROMECAM RG 100
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM GPN630 3100 x 6 mmAMADA PROMECAM GPN630 3100 x 6 mmAMADA PROMECAM GPN630 3100 x 6 mmAMADA PROMECAM GPN630 3100 x 6 mmAMADA PROMECAM GPN630 3100 x 6 mmAMADA PROMECAM GPN630 3100 x 6 mm
more images
Германија Kreuztal
1.479 km
AMADA PROMECAM GPN630 3100 x 6 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM LCG 3015AJAMADA PROMECAM LCG 3015AJAMADA PROMECAM LCG 3015AJAMADA PROMECAM LCG 3015AJ
more images
Шпанија Barcelona
1.631 km
AMADA PROMECAM LCG 3015AJ
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HA 250AMADA PROMECAM HA 250
more images
Германија Deutschland
1.369 km
AMADA PROMECAM HA 250
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ENSIS-3015 AJAMADA PROMECAM ENSIS-3015 AJAMADA PROMECAM ENSIS-3015 AJAMADA PROMECAM ENSIS-3015 AJAMADA PROMECAM ENSIS-3015 AJ
more images
Чешка република Tschechien
1.035 km
AMADA PROMECAM ENSIS-3015 AJ
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250WAMADA PROMECAM HA250W
more images
Белгија België
1.655 km
AMADA PROMECAM HA250W
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM TP35AMADA PROMECAM TP35AMADA PROMECAM TP35AMADA PROMECAM TP35AMADA PROMECAM TP35AMADA PROMECAM TP35
more images
Кина Su Zhou Jie, Hai Dian Qu, Bei Jing Shi, China, 100086
7.525 km
AMADA PROMECAM TP35
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM GHE 630AMADA PROMECAM GHE 630AMADA PROMECAM GHE 630AMADA PROMECAM GHE 630AMADA PROMECAM GHE 630AMADA PROMECAM GHE 630
more images
Холандија Lemmer
1.737 km
AMADA PROMECAM GHE 630
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Europe 258AMADA PROMECAM Europe 258AMADA PROMECAM Europe 258AMADA PROMECAM Europe 258AMADA PROMECAM Europe 258AMADA PROMECAM Europe 258
more images
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1.234 km
AMADA PROMECAM Europe 258
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Europe 245AMADA PROMECAM Europe 245AMADA PROMECAM Europe 245AMADA PROMECAM Europe 245AMADA PROMECAM Europe 245
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
AMADA PROMECAM Europe 245
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM EM2510NTAMADA PROMECAM EM2510NTAMADA PROMECAM EM2510NTAMADA PROMECAM EM2510NTAMADA PROMECAM EM2510NTAMADA PROMECAM EM2510NTAMADA PROMECAM EM2510NTAMADA PROMECAM EM2510NT
more images
Естонија Estonia
1.905 km
AMADA PROMECAM EM2510NT
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ACIES 2515TAMADA PROMECAM ACIES 2515TAMADA PROMECAM ACIES 2515TAMADA PROMECAM ACIES 2515T
more images
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1.234 km
AMADA PROMECAM ACIES 2515T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Fiber FLC3015AJAMADA PROMECAM Fiber FLC3015AJAMADA PROMECAM Fiber FLC3015AJAMADA PROMECAM Fiber FLC3015AJAMADA PROMECAM Fiber FLC3015AJAMADA PROMECAM Fiber FLC3015AJAMADA PROMECAM Fiber FLC3015AJ
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
AMADA PROMECAM Fiber FLC3015AJ
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Europe 255AMADA PROMECAM Europe 255AMADA PROMECAM Europe 255AMADA PROMECAM Europe 255AMADA PROMECAM Europe 255AMADA PROMECAM Europe 255AMADA PROMECAM Europe 255
more images
Литванија Lithuania
1.518 km
AMADA PROMECAM Europe 255
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Ensis AJ 6kWAMADA PROMECAM Ensis AJ 6kWAMADA PROMECAM Ensis AJ 6kWAMADA PROMECAM Ensis AJ 6kW
more images
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1.234 km
AMADA PROMECAM Ensis AJ 6kW
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3AMADA PROMECAM LC 1212 A3
more images
Чешка република Tschechien
1.035 km
AMADA PROMECAM LC 1212 A3
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2
more images
Холандија Netherlands
1.707 km
AMADA PROMECAM LC3015X1NT 4kW Co2
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM aries 245AMADA PROMECAM aries 245AMADA PROMECAM aries 245AMADA PROMECAM aries 245AMADA PROMECAM aries 245AMADA PROMECAM aries 245
more images
Хрватска Kroatien
657 km
AMADA PROMECAM aries 245
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM FO M2 3015 RIAMADA PROMECAM FO M2 3015 RIAMADA PROMECAM FO M2 3015 RIAMADA PROMECAM FO M2 3015 RIAMADA PROMECAM FO M2 3015 RIAMADA PROMECAM FO M2 3015 RIAMADA PROMECAM FO M2 3015 RIAMADA PROMECAM FO M2 3015 RIAMADA PROMECAM FO M2 3015 RI
more images
Германија Germany
1.369 km
AMADA PROMECAM FO M2 3015 RI
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703AMADA PROMECAM HG-1703
more images
Чешка република Tschechien
1.035 km
AMADA PROMECAM HG-1703
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NTAMADA PROMECAM F0-4020NT
more images
Германија Germany
1.369 km
AMADA PROMECAM F0-4020NT
Потврден дилер
Јавете се