Miscellaneous Equipment
Amazone Catros 3001

Фиксна цена плус ДДВ.
8.000 €
Година на градба
2012
држава
Втора рака

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Miscellaneous Equipment
Производителот:
Amazone
модел:
Catros 3001
Број на машина:
10176
Година на градба:
2012
држава:
Втора рака

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

Фиксна цена плус ДДВ.
8.000 €

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A14105080
Референтен број:
20917594
Ажурирање:
последен на 24.11.2023

ОПИС

First registration: 01.06.2012 / _____ / Catros 3.00m AB / hydr. regulation of / pressure roller / packing liner roller with scrapers / serrated discs 12 / smooth discs 12 / lighting warning signs /
Bic2f8sempy

Огласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

даватели на услуги

Schlichting Landmaschinen

Лице за контакт: Госпоѓица Lea-Sophie Gellermann

Hauptstraße 7

21439 Marxen, Германија

Регистриран од: 2003

83 Реклами на интернет

Испрати барање

us 
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Естонија
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Мароко
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Забелешка: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001 Amazone Cataya 3000 Special + KX3001
more images
Австрија Ragnitz
761 km
Amazone Cataya 3000 Special + KX3001
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone UX 5200 Special/28L Amazone UX 5200 Special/28L Amazone UX 5200 Special/28L Amazone UX 5200 Special/28L Amazone UX 5200 Special/28L
more images
Полска Gdańsk
(Локација на дилерот)
1.192 km
Amazone UX 5200 Special/28L
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone ZA M 1002 SPECIAL Amazone ZA M 1002 SPECIAL Amazone ZA M 1002 SPECIAL Amazone ZA M 1002 SPECIAL Amazone ZA M 1002 SPECIAL Amazone ZA M 1002 SPECIAL
more images
Германија Kassel
(Локација на дилерот)
1.428 km
Amazone ZA M 1002 SPECIAL
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone Ausleger Citan Amazone Ausleger Citan Amazone Ausleger Citan Amazone Ausleger Citan
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Amazone Ausleger Citan
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125
more images
Германија Heilbronn
(Локација на дилерот)
1.287 km
Amazone Profihopper PH 125
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone ED602 K Amazone ED602 K Amazone ED602 K Amazone ED602 K Amazone ED602 K Amazone ED602 K
more images
Германија Marxen
(Локација на дилерот)
1.569 km
Amazone ED602 K
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone E+S 301 Amazone E+S 301 Amazone E+S 301 Amazone E+S 301
more images
Германија Prüm
(Локација на дилерот)
1.519 km
Amazone E+S 301
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K Amazone ED 601 K
more images
Германија Kassel
(Локација на дилерот)
1.428 km
Amazone ED 601 K
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125 Amazone Profihopper PH 125
more images
Германија Heilbronn
(Локација на дилерот)
1.287 km
Amazone Profihopper PH 125
Јавете се
Класифицирана реклама
Amazone ZAU 1000 Amazone ZAU 1000 Amazone ZAU 1000 Amazone ZAU 1000
more images
Германија Marxen
(Локација на дилерот)
1.569 km
Amazone ZAU 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Kassel
(Локација на дилерот)
1.428 km
Amazone EDX 6000 TC
Јавете се
аукција
Шпанија Zuera
1.864 km
Neuson 3001
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
1.709 km
Neuson 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001 GreCon 3001
more images
Грција Δέλτα 570 08, Ελλάδα
138 km
GreCon 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
HBM 300 - 1 HBM 300 - 1 HBM 300 - 1 HBM 300 - 1 HBM 300 - 1 HBM 300 - 1 HBM 300 - 1
more images
Германија Velen
1.601 km
HBM 300 - 1
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG FBA4/24-2/3001 AEG FBA4/24-2/3001
more images
Германија Neureichenau
1.012 km
AEG FBA4/24-2/3001
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
1.709 km
Neuson 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
1.709 km
Neuson 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
Hebrock Euro 3001 Hebrock Euro 3001 Hebrock Euro 3001
more images
Германија Rodgau - Jügesheim
(Локација на дилерот)
1.364 km
Hebrock Euro 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
EVT TD 3001/530 PER EVT TD 3001/530 PER EVT TD 3001/530 PER EVT TD 3001/530 PER EVT TD 3001/530 PER EVT TD 3001/530 PER EVT TD 3001/530 PER
more images
Германија Germany
1.369 km
EVT TD 3001/530 PER
Јавете се
Класифицирана реклама
LTA AC 3001 R LTA AC 3001 R LTA AC 3001 R LTA AC 3001 R LTA AC 3001 R LTA AC 3001 R
more images
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1.248 km
LTA AC 3001 R
Јавете се
Класифицирана реклама
Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher
more images
Германија Legden
(Локација на дилерот)
1.586 km
Other Amazone HH 1500 SC Horse Hopper Anbaumäher
Јавете се
Класифицирана реклама
IFM ITB 3001-BPOG IFM ITB 3001-BPOG IFM ITB 3001-BPOG
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
IFM ITB 3001-BPOG
Јавете се
Класифицирана реклама
CARPIGIANI COMPACTA 3001 TOP CARPIGIANI COMPACTA 3001 TOP CARPIGIANI COMPACTA 3001 TOP CARPIGIANI COMPACTA 3001 TOP CARPIGIANI COMPACTA 3001 TOP CARPIGIANI COMPACTA 3001 TOP CARPIGIANI COMPACTA 3001 TOP
more images
Франција Morangis
1.709 km
CARPIGIANI COMPACTA 3001 TOP
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Helmstedt
1.436 km
MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2.5 SC
Јавете се
Класифицирана реклама
ESTA WDE 3001 ESTA WDE 3001 ESTA WDE 3001 ESTA WDE 3001
more images
Германија Epfenbach
1.318 km
ESTA WDE 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
LTA AC 3001-R-UL, Ölnebelabzugsanl./Oil mist LTA AC 3001-R-UL, Ölnebelabzugsanl./Oil mist LTA AC 3001-R-UL, Ölnebelabzugsanl./Oil mist LTA AC 3001-R-UL, Ölnebelabzugsanl./Oil mist
more images
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1.248 km
LTA AC 3001-R-UL, Ölnebelabzugsanl./Oil mist
Јавете се
Класифицирана реклама
MECAIR 3001-100 MECAIR 3001-100 MECAIR 3001-100 MECAIR 3001-100
more images
Швајцарија Beringen
1.240 km
MECAIR 3001-100
Јавете се
Класифицирана реклама
efector ITB 3001-BPOG efector ITB 3001-BPOG efector ITB 3001-BPOG efector ITB 3001-BPOG efector ITB 3001-BPOG efector ITB 3001-BPOG efector ITB 3001-BPOG
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
efector ITB 3001-BPOG
Јавете се
Класифицирана реклама
HEBROCK Frez wstępny 3001 F HEBROCK Frez wstępny 3001 F HEBROCK Frez wstępny 3001 F HEBROCK Frez wstępny 3001 F HEBROCK Frez wstępny 3001 F HEBROCK Frez wstępny 3001 F HEBROCK Frez wstępny 3001 F HEBROCK Frez wstępny 3001 F
more images
Полска Tylicz
869 km
HEBROCK Frez wstępny 3001 F
Јавете се
Класифицирана реклама
Sanovo SBS 3001 Sanovo SBS 3001 Sanovo SBS 3001 Sanovo SBS 3001 Sanovo SBS 3001 Sanovo SBS 3001
more images
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1.365 km
Sanovo SBS 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S
more images
Германија Helmstedt
1.436 km
MÜLLER MARTINI Normbinder 3001 NB 2 S
Јавете се
Класифицирана реклама
CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001 CP BOURG BB 3001
more images
Швајцарија Bischofszell
1.187 km
CP BOURG BB 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
Leybold Ruvac RA 3001
more images
Германија Borken
(Локација на дилерот)
1.611 km
Leybold Ruvac RA 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Kłodawa
1.331 km
BALESTRIERI TECHNA PLUS 3001
Јавете се
Класифицирана реклама
Gunnar 3001 XL Gunnar 3001 XL Gunnar 3001 XL Gunnar 3001 XL Gunnar 3001 XL Gunnar 3001 XL
more images
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1.365 km
Gunnar 3001 XL
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Helmstedt
(Локација на дилерот)
1.436 km
Müller Martini Normbinder 3001 NB 2 S
Јавете се
Класифицирана реклама
Müller Martini 3001 NB 5 S Müller Martini 3001 NB 5 S Müller Martini 3001 NB 5 S Müller Martini 3001 NB 5 S Müller Martini 3001 NB 5 S Müller Martini 3001 NB 5 S
more images
Германија Helmstedt
1.436 km
Müller Martini 3001 NB 5 S
Јавете се
Класифицирана реклама
Rexroth CDB02.1B-ET-EC-EC-NN-S4-S4-NN-NN-FW SN:7260415300186 - .! - Rexroth CDB02.1B-ET-EC-EC-NN-S4-S4-NN-NN-FW SN:7260415300186 - .! - Rexroth CDB02.1B-ET-EC-EC-NN-S4-S4-NN-NN-FW SN:7260415300186 - .! - Rexroth CDB02.1B-ET-EC-EC-NN-S4-S4-NN-NN-FW SN:7260415300186 - .! - Rexroth CDB02.1B-ET-EC-EC-NN-S4-S4-NN-NN-FW SN:7260415300186 - .! -
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
Rexroth CDB02.1B-ET-EC-EC-NN-S4-S4-NN-NN-FW SN:7260415300186 - .! -
Јавете се
Класифицирана реклама
Nakamura SC300-1 Nakamura SC300-1 Nakamura SC300-1
more images
Германија Brigachtal
1.266 km
Nakamura SC300-1
Јавете се
Класифицирана реклама
Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01
more images
Германија Meschede
1.492 km
Linde E30-01
Јавете се
Класифицирана реклама
Linde E30-01
more images
Германија Friedewald
1.376 km
Linde E30-01
Јавете се
Класифицирана реклама
PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK... PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK...
more images
Холандија Berkel en Rodenrijs
1.744 km
PACTON T-3-001 3 AXLE CURTAINSIDER ROR DRUM TUV/APK...
Јавете се
Класифицирана реклама
Portatec 300 104 3-Achs Portatec 300 104 3-Achs Portatec 300 104 3-Achs Portatec 300 104 3-Achs Portatec 300 104 3-Achs Portatec 300 104 3-Achs
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
Portatec 300 104 3-Achs
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens Gehäuse mit Stator für 1FT5046-1AF71-3AB0 SN:YFSN31383001002 Siemens Gehäuse mit Stator für 1FT5046-1AF71-3AB0 SN:YFSN31383001002 Siemens Gehäuse mit Stator für 1FT5046-1AF71-3AB0 SN:YFSN31383001002 Siemens Gehäuse mit Stator für 1FT5046-1AF71-3AB0 SN:YFSN31383001002 Siemens Gehäuse mit Stator für 1FT5046-1AF71-3AB0 SN:YFSN31383001002
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
Siemens Gehäuse mit Stator für 1FT5046-1AF71-3AB0 SN:YFSN31383001002
Јавете се
Класифицирана реклама
Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01
more images
Германија Meschede
1.492 km
Linde E30-01
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
Siemens 1FT5036-1AK71-3EA0 Permanent-Magent-Motor SN EH583205903001 + HE 65M
Јавете се
Класифицирана реклама
Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01 Linde E30-01
more images
Германија Meschede
1.492 km
Linde E30-01
Јавете се
Класифицирана реклама
SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 1FT7105-1AC71-1CG1 SN: YFD441571703001 Motor - generalüberholt! - Siemens 1FT7105-1AC71-1CG1 SN: YFD441571703001 Motor - generalüberholt! - Siemens 1FT7105-1AC71-1CG1 SN: YFD441571703001 Motor - generalüberholt! - Siemens 1FT7105-1AC71-1CG1 SN: YFD441571703001 Motor - generalüberholt! - Siemens 1FT7105-1AC71-1CG1 SN: YFD441571703001 Motor - generalüberholt! - Siemens 1FT7105-1AC71-1CG1 SN: YFD441571703001 Motor - generalüberholt! - Siemens 1FT7105-1AC71-1CG1 SN: YFD441571703001 Motor - generalüberholt! -
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
Siemens 1FT7105-1AC71-1CG1 SN: YFD441571703001 Motor - generalüberholt! -
Јавете се