Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Stabling Equipment
Amazone E+S 751

Фиксна цена плус ДДВ.
7.900 €
Година на градба
2021
Тип на понуда
Нова машина
Локација
04668 Grimma,Germany

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Тип на машина:
Stabling Equipment
Производителот:
Amazone
модел:
E+S 751
Број на машина:
7776977
Година на градба:
2021
држава:
Ново

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

цена:
7.900 € Фиксна цена плус ДДВ.
Локација:
04668 Grimma,Germany

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A6626191
Референтен број:
20250496
Ажурирање:
последен на 08.08.2022

ОПИС

Arbeitsbreite: 1,00 – 8,00 m, - 3-Punkt-Anbau, Abdeckplane m. Fenster, Gelenkwelle, Beleuchtung Straße, Streuschirm mit mech. Arbeitsbreitenverstellung, Arbeitsbeleuchtung LED rot, Arbeitsbreitenverstellung elektrisch, Rollvorrichtung steckbar, Fingerrührwerk Salz und Sand, Schmutzfänger, Streuscheibe mit Streuschaufeln lang, 175 mm, Bodengruppe, Terminal-Paket EasySet E+S, Behälter 750 l, Nachrüstset zur Erfassung der Fahrgeschwindigkeit
P2mqp

даватели на услуги

TechnikCenter Grimma GmbH

Лице за контакт:Herr Hans-Günther Hesse

Mutzschen Gewerbestraße 1

04668 Grimma, Германија

Регистриран од: 2019

39 Реклами на интернет

Испрати барање

us
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Estland (Reval)
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Малта
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Внимание: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Amazone EK S 260 Amazone EK S 260 Amazone EK S 260
more images
3
Prüm, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2021
Ново
Lenze E 82 EV 751 K2C Lenze E 82 EV 751 K2C Lenze E 82 EV 751 K2C Lenze E 82 EV 751 K2C Lenze E 82 EV 751 K2C
more images
5
Јавете се
Tönisvorst Германија
како нов (изложбена машина)
Ferromatik  K-TEC 175-1650 S Ferromatik  K-TEC 175-1650 S Ferromatik  K-TEC 175-1650 S Ferromatik  K-TEC 175-1650 S Ferromatik  K-TEC 175-1650 S Ferromatik  K-TEC 175-1650 S Ferromatik  K-TEC 175-1650 S Ferromatik  K-TEC 175-1650 S Ferromatik  K-TEC 175-1650 S
more images
9
Јавете се
München Германија
2008
добро (искористено)
Јавете се
Hamburg Германија
2008
Втора рака
POLI E MIGLIORINI DRILL POLI E MIGLIORINI DRILL POLI E MIGLIORINI DRILL POLI E MIGLIORINI DRILL POLI E MIGLIORINI DRILL
more images
5
Јавете се
Matelica (MC), Италија Италија
(Локација на дилерот)
подготвен за употреба (искористен)
Amazone Transporträder für Cirrus Aktiv Amazone Transporträder für Cirrus Aktiv Amazone Transporträder für Cirrus Aktiv Amazone Transporträder für Cirrus Aktiv Amazone Transporträder für Cirrus Aktiv
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000
more images
9
Јавете се
Oberkochen Германија
Ново
E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61
more images
6
Јавете се
Emskirchen Германија
1980
Втора рака
IDEAL-Werk; C.+ E. Jungeblodt DSR 160 IDEAL-Werk; C.+ E. Jungeblodt DSR 160
more images
2
Јавете се
Willich Германија
2009
Втора рака
B-P Battioni e Pagani HT5EL - TRIPLEX B-P Battioni e Pagani HT5EL - TRIPLEX B-P Battioni e Pagani HT5EL - TRIPLEX
more images
3
Јавете се
Hamburg Германија
2011
Втора рака
Thieme 1000 S 170x170 Thieme 1000 S 170x170 Thieme 1000 S 170x170 Thieme 1000 S 170x170 Thieme 1000 S 170x170 Thieme 1000 S 170x170
more images
6
Јавете се
Tata Унгарија
2014
како нов (користен)
E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68 E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68 E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68 E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68
more images
4
Јавете се
Германија
Втора рака
Јавете се
Oberkochen Германија
Втора рака
Amazone Cirrus 6003 2 Sämaschine Säkombination Amazone Cirrus 6003 2 Sämaschine Säkombination Amazone Cirrus 6003 2 Sämaschine Säkombination Amazone Cirrus 6003 2 Sämaschine Säkombination Amazone Cirrus 6003 2 Sämaschine Säkombination Amazone Cirrus 6003 2 Sämaschine Säkombination Amazone Cirrus 6003 2 Sämaschine Säkombination
more images
7
Regensburg Германија
2017
Втора рака
Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630 Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630 Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630 Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630
more images
4
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Јавете се
Hamburg Германија
2006
Втора рака
E-L-M MiFOSS 12 E-L-M MiFOSS 12 E-L-M MiFOSS 12 E-L-M MiFOSS 12 E-L-M MiFOSS 12
more images
5
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2018
Ново
Amazone Ausleger Citan Amazone Ausleger Citan Amazone Ausleger Citan Amazone Ausleger Citan
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Јавете се
Oberkochen Германија
Втора рака
E. Bickel HK68 HYDR E. Bickel HK68 HYDR E. Bickel HK68 HYDR E. Bickel HK68 HYDR
more images
4
Јавете се
Oelde, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1963
Втора рака
E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68
more images
6
Јавете се
Emskirchen Германија
Втора рака
B-P Battioni e Pagani HT4KW B-P Battioni e Pagani HT4KW B-P Battioni e Pagani HT4KW B-P Battioni e Pagani HT4KW B-P Battioni e Pagani HT4KW
more images
5
Јавете се
Strzałkowo Полска
1999
Втора рака
Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K Amazone ED 602 K
more images
15
Јавете се
Luttenberg Холандија
2011
Втора рака
R&E MK5 R&E MK5 R&E MK5 R&E MK5 R&E MK5
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000 S&S RP 2000
more images
10
Јавете се
Oberkochen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
LVD HST-E 3100 x 16 mm CNC touch LVD HST-E 3100 x 16 mm CNC touch
more images
2
Јавете се
Deinze, Белгија Белгија
(Локација на дилерот)
Втора рака
CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to CAVENACHI E RIDOLFI 150 to
more images
10
Јавете се
Kreuztal Германија
добро (искористено)
e-I-m 4HGF-2212-13 e-I-m 4HGF-2212-13 e-I-m 4HGF-2212-13 e-I-m 4HGF-2212-13 e-I-m 4HGF-2212-13 e-I-m 4HGF-2212-13
more images
6
Јавете се
Strzałkowo Полска
1998
Втора рака
S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000 S+S RP 3000
more images
11
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2005
Втора рака
E-T MDPPehb E-T MDPPehb E-T MDPPehb E-T MDPPehb E-T MDPPehb
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Јавете се
Oberkochen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Amazone ED CONTROL Amazone ED CONTROL Amazone ED CONTROL Amazone ED CONTROL
more images
4
Јавете се
Teterow, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL B-P Battioni e Pagani HT3EL
more images
10
Јавете се
Oberschweinbach Германија
2008
Втора рака
B-P Battioni e Pagani HT5C B-P Battioni e Pagani HT5C B-P Battioni e Pagani HT5C B-P Battioni e Pagani HT5C B-P Battioni e Pagani HT5C B-P Battioni e Pagani HT5C B-P Battioni e Pagani HT5C
more images
7
Јавете се
Strzałkowo Полска
2000
Втора рака
Chiossi E Cavazzuti DiDo Shop Chiossi E Cavazzuti DiDo Shop Chiossi E Cavazzuti DiDo Shop Chiossi E Cavazzuti DiDo Shop
more images
4
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
2020
добро (искористено)
E-T NNWYehb 15 E-T NNWYehb 15 E-T NNWYehb 15 E-T NNWYehb 15
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
S&S T 35
more images
1
Јавете се
Oberkochen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125 Amazone Profihopper 125
more images
12
Heilbronn Германија
2006
Втора рака
B-P Battioni e Pagani BP-SLL5012 B-P Battioni e Pagani BP-SLL5012 B-P Battioni e Pagani BP-SLL5012 B-P Battioni e Pagani BP-SLL5012 B-P Battioni e Pagani BP-SLL5012
more images
5
Јавете се
Oberschweinbach Германија
2017
Втора рака
E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen) E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen) E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen) E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen) E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen)
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
S&S Bavaria 2000 L S&S Bavaria 2000 L S&S Bavaria 2000 L
more images
3
Јавете се
Oberkochen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
E P MA132M38-4 E P MA132M38-4 E P MA132M38-4 E P MA132M38-4 E P MA132M38-4
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
E P ASI132M38-8 E P ASI132M38-8 E P ASI132M38-8 E P ASI132M38-8
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
E P ASI132S-38-4 E P ASI132S-38-4 E P ASI132S-38-4 E P ASI132S-38-4
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
E P ASI132S-38-2 E P ASI132S-38-2 E P ASI132S-38-2 E P ASI132S-38-2
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
E P MA112M28-6 E P MA112M28-6 E P MA112M28-6 E P MA112M28-6
more images