Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Vibrating plate
Ammann AVH 6020

VB плус ДДВ.
4.500 €
Година на градба
2011
Тип на понуда
Втора рака
Локација
Bauernwerder 1, 39126 Magdeburg, DE

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Тип на машина:
Vibrating plate
Производителот:
Ammann
модел:
AVH 6020
Година на градба:
2011
држава:
подготвен за употреба (искористен)

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

цена:
4.500 € VB плус ДДВ.
Локација:
Bauernwerder 1, 39126 Magdeburg, DE Германија

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A5624592
Ажурирање:
последен на 12.10.2021

ОПИС

Vibratory plate Ammann AVH 6020, year 2011, E-Start, weight 514 Kg,
2sx0iq

Огласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

даватели на услуги

Thomas Harenberg

Лице за контакт:Herr Thomas Harenberg

Bauernwerder 1

39126 Magdeburg, Германија

телефон:
Лице за контакт:
Г Thomas Harenberg
Идентификација на машината:
A5624592 во Machineseeker

Последно онлајн: вчера

Регистриран од: 2002

127 Реклами на интернет

логото
Firma Thomas Harenberg
Handel mit Konkursmasse aller art
BAUERNWERDER 1
39126 Magdeburg

Meine Firma wurde 1993 gegründet
und handelt seit dem mit Konkursmasse aller Art

Испрати барање

us
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Estland (Reval)
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Малта
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Внимание: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.

ТЕЛЕФОН & ФАКС

телефон: +49 391 73654458
факс: +493914001684
телефон:
Лице за контакт:
Г Thomas Harenberg
Идентификација на машината:
A5624592 во Machineseeker
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Ammann AVH 6020 Ammann AVH 6020 Ammann AVH 6020 Ammann AVH 6020 Ammann AVH 6020
more images
5
Јавете се
Magdeburg Германија
2011
подготвен за употреба (искористен)
Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S Ammann Främbs & Freudenberg Euroclass ECEN 2170-2-S
more images
15
Јавете се
Warburg Германија
1999
подготвен за употреба (искористен)
Ammann AVS 60-4 Ammann AVS 60-4 Ammann AVS 60-4 Ammann AVS 60-4 Ammann AVS 60-4
more images
5
Јавете се
Magdeburg Германија
2007
нештиклирано (искористено)
Ammann APH 60/20 Ammann APH 60/20 Ammann APH 60/20 Ammann APH 60/20 Ammann APH 60/20 Ammann APH 60/20 Ammann APH 60/20 Ammann APH 60/20
more images
8
Јавете се
Eschweiler Германија
2018
Втора рака
1
Gronau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2016
Втора рака
Ammann ATR 68 P Ammann ATR 68 P Ammann ATR 68 P Ammann ATR 68 P Ammann ATR 68 P
more images
5
Јавете се
Waregem Белгија
2019
многу добро (користено)
Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240 Ammann AP 240
more images
15
Јавете се
Beveren, Белгија Белгија
(Локација на дилерот)
2008
Втора рака
AMPACK AMMANN R/AA5 AMPACK AMMANN R/AA5 AMPACK AMMANN R/AA5 AMPACK AMMANN R/AA5 AMPACK AMMANN R/AA5
more images
5
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1986
подготвен за употреба (искористен)
Ammann APH 6530 Ammann APH 6530 Ammann APH 6530 Ammann APH 6530 Ammann APH 6530 Ammann APH 6530
more images
6
Јавете се
Gemert Холандија
2018
добро (искористено)
Ammann APH 6530 Ammann APH 6530 Ammann APH 6530 Ammann APH 6530 Ammann APH 6530
more images
5
Јавете се
Eschweiler Германија
2019
Втора рака
Gronau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2015
Втора рака
Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer Ammann Bürocontainer
more images
11
Јавете се
Bautzen Германија
2007
добро (искористено)
Јавете се
Oradea Романија
2012
многу добро (користено)
Ampack Ammann
more images
1
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
подготвен за употреба (искористен)
Ammann APR 5920 Ammann APR 5920 Ammann APR 5920 Ammann APR 5920
more images
4
Јавете се
Gemert Холандија
2019
многу добро (користено)
Ammann Amaro 10B Ammann Amaro 10B
more images
2
Јавете се
Soerendonk Холандија
како нов (користен)
Ammann AVP 1850 Ammann AVP 1850 Ammann AVP 1850
more images
3
Јавете се
Magdeburg Германија
2007
подготвен за употреба (искористен)
Ammann Bitumenlagertank 60 000l Ammann Bitumenlagertank 60 000l
more images
2
Јавете се
Bautzen Германија
1991
добро (искористено)
Ammann / Gehlmax FTWH 100 Ammann / Gehlmax FTWH 100 Ammann / Gehlmax FTWH 100 Ammann / Gehlmax FTWH 100 Ammann / Gehlmax FTWH 100 Ammann / Gehlmax FTWH 100
more images
6
Holten, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1997
Втора рака
AMPACK AMMANN KF 2/4/ ASGP 4/2 AMPACK AMMANN KF 2/4/ ASGP 4/2 AMPACK AMMANN KF 2/4/ ASGP 4/2 AMPACK AMMANN KF 2/4/ ASGP 4/2 AMPACK AMMANN KF 2/4/ ASGP 4/2 AMPACK AMMANN KF 2/4/ ASGP 4/2
more images
6
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2000
подготвен за употреба (искористен)
Ammann / Främbs & Freudenberg 1.400 x 3.000 Ammann / Främbs & Freudenberg 1.400 x 3.000 Ammann / Främbs & Freudenberg 1.400 x 3.000
more images
3
Јавете се
Soerendonk Холандија
како нов (користен)
Ruli 6020 A Ruli 6020 A
more images
2
Јавете се
Hohenbrunn Германија
1998
добро (искористено)
Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020 Trumpf Trulaser 3030 / Truslaser 6020
more images
15
Јавете се
Enschede Холандија
2007
подготвен за употреба (искористен)
LVD Impuls 6020, Laser 4kW LVD Impuls 6020, Laser 4kW LVD Impuls 6020, Laser 4kW LVD Impuls 6020, Laser 4kW LVD Impuls 6020, Laser 4kW LVD Impuls 6020, Laser 4kW LVD Impuls 6020, Laser 4kW LVD Impuls 6020, Laser 4kW LVD Impuls 6020, Laser 4kW
more images
9
Јавете се
Jakling Австрија
2003
многу добро (користено)
Unbekannt/Unknown RULI 6020/AV Unbekannt/Unknown RULI 6020/AV Unbekannt/Unknown RULI 6020/AV Unbekannt/Unknown RULI 6020/AV Unbekannt/Unknown RULI 6020/AV
more images
5
Јавете се
Wiener Neudorf, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
1978
Втора рака
 Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN Hammermühle AMMANN
more images
12
Јавете се
Maastricht, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
подготвен за употреба (искористен)
LVD Company n.v. IMPULS 6020 LVD Company n.v. IMPULS 6020 LVD Company n.v. IMPULS 6020 LVD Company n.v. IMPULS 6020 LVD Company n.v. IMPULS 6020
more images
5
Јавете се
Tussenhausen Германија
2006
Втора рака
DURMA FIBER LASER 6m x 2m | 6 kW DURMA FIBER LASER 6m x 2m | 6 kW DURMA FIBER LASER 6m x 2m | 6 kW
more images
3
Јавете се
Staufenberg Германија
Ново
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 6020
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
Ново
 APF20/50 APF20/50 APF20/50 APF20/50 APF20/50 APF20/50 APF20/50 APF20/50 APF20/50
more images
9
Јавете се
Oldebroek, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2022
Ново
GEKA GCS-P 6020 GEKA GCS-P 6020
more images
2
Јавете се
Wiener Neudorf, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
Ново
DENER FL 6020 - 6 kW DENER FL 6020 - 6 kW DENER FL 6020 - 6 kW DENER FL 6020 - 6 kW DENER FL 6020 - 6 kW
more images
5
Јавете се
Unterschleißheim Германија
2022
Ново
GEKA GCS P-6020 GEKA GCS P-6020 GEKA GCS P-6020 GEKA GCS P-6020
more images
4
Јавете се
Kirchheim am Neckar Германија
2021
Ново
Dammann ANP 4030 Dammann ANP 4030 Dammann ANP 4030 Dammann ANP 4030 Dammann ANP 4030
more images
5
Јавете се
Gumtow OT Vehlow, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2001
Втора рака
KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04 KAMMANN 4 / 14 / 04
more images
15
Јавете се
Neuhausen Германија
1984
нештиклирано (искористено)
ISIMAT 1000 P / KAMMANN K10 1000 P / K 10
more images
1
Јавете се
Baden-Württemberg, Deutschland Германија
реновиран (користен)
Kammann K 14 Kammann K 14
more images
2
Јавете се
Adelmannsfelden Германија
1986
подготвен за употреба (искористен)
GRAU Grau Bremsventil 602005001 GRAU Grau Bremsventil 602005001 GRAU Grau Bremsventil 602005001 GRAU Grau Bremsventil 602005001
more images
4
Јавете се
Kallkar, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1995
подготвен за употреба (искористен)
Demag Ergotech El Exis E 60-200 Demag Ergotech El Exis E 60-200 Demag Ergotech El Exis E 60-200 Demag Ergotech El Exis E 60-200 Demag Ergotech El Exis E 60-200 Demag Ergotech El Exis E 60-200 Demag Ergotech El Exis E 60-200 Demag Ergotech El Exis E 60-200 Demag Ergotech El Exis E 60-200
more images
9
Јавете се
Łódź Полска
2002
многу добро (користено)
Caterpillar 6020B Caterpillar 6020B Caterpillar 6020B Caterpillar 6020B Caterpillar 6020B Caterpillar 6020B
more images
6
Јавете се
Ilmenau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2013
Втора рака
Јавете се
Zaltbommel Холандија
2018
добро (искористено)
DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171 DAF XF 105.460 2007 Manual ZF Retarder 40.171
more images
12
Roosendaal, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2007
Втора рака
Rothe Erde 060200504-000 Rothe Erde 060200504-000 Rothe Erde 060200504-000 Rothe Erde 060200504-000
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Wabco Steuergerät ETS-L 446 020 013 0 / 446020013 Wabco Steuergerät ETS-L 446 020 013 0 / 446020013
more images
2
Јавете се
Kallkar, Германија Германија
(Локација на дилерот)
подготвен за употреба (искористен)
Ruli 6020A Ruli 6020A Ruli 6020A Ruli 6020A Ruli 6020A Ruli 6020A
more images
6
Јавете се
Gewerbepark 3, 4111, Österreich Австрија
2008
нештиклирано (искористено)
Schuko EcoVar 04 A-160-2030/30/226/BK Schuko EcoVar 04 A-160-2030/30/226/BK Schuko EcoVar 04 A-160-2030/30/226/BK Schuko EcoVar 04 A-160-2030/30/226/BK Schuko EcoVar 04 A-160-2030/30/226/BK Schuko EcoVar 04 A-160-2030/30/226/BK
more images
6
Јавете се
Porażyn Полска
2012
многу добро (користено)