Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Looking for used screw compressors
Atlas Copco, Kaeser, Boge, CompAir GA, ZR, ZT, ASD, BSD, CSD, DSD, ESD, FSD

Тип на понуда
Втора рака
Локација
6845 Hohenems, Österreich

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Тип на машина:
Looking for used screw compressors
Производителот:
Atlas Copco, Kaeser, Boge, CompAir
модел:
GA, ZR, ZT, ASD, BSD, CSD, DSD, ESD, FSD
држава:
Втора рака

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

Локација:
6845 Hohenems, Österreich Австрија

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A3136463
Ажурирање:
последен на 08.08.2022

ОПИС

We are looking for used Atlas Copco, Kaeser, Boge and CompAir screw compressors and air dryers.
Ekcqdkp

даватели на услуги

DUP Compressors Trading GmbH

Лице за контакт:Herr Stefan Walser

Industriestrasse 6

6845 Hohenems, Австрија

телефон:
Лице за контакт:
Г Stefan Walser
Идентификација на машината:
A3136463 во Machineseeker

Последно онлајн: вчера

Регистриран од: 2008

104 Реклами на интернет

логото
Ankauf und Verkauf von gebrauchten Schraubenkompressoren, öleingespritzt und ölfrei, der Marken Atlas Copco, Kaeser, Boge, CompAir, Almig, Alup und Ingersoll Rand.
DUP Compressors Trading GmbH
Industriestrasse 6
6845 Hohenems
Österreich

Firmensitz: Hohenems

Firmenbuchnummer:
67553v

Firmengericht:
Landesgericht Feldkirch

Behörde gem. ECG:
Bezirkshauptmannschaft Dornbirn

Испрати барање

us
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Estland (Reval)
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Малта
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Внимание: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.

ТЕЛЕФОН & ФАКС

телефон: +43 5576 22860
факс:
телефон:
Лице за контакт:
Г Stefan Walser
Идентификација на машината:
A3136463 во Machineseeker
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF Atlas Copco GA 7FF
more images
15
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2000
Втора рака
Atlas Copco ga 5 p Atlas Copco ga 5 p Atlas Copco ga 5 p
more images
3
Јавете се
San Nicola La Strada Италија
2022
Ново
Јавете се
Zduny Полска
2015
како нов (користен)
more images
Јавете се
Montévrain Франција
2000
добро (искористено)
Atlas Copco ZT/ZR55-90 Atlas Copco ZT/ZR55-90
more images
2
Јавете се
Penkridge Обединето Кралство
Втора рака
Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351 Kaeser ESD 351
more images
15
Јавете се
Waregem Белгија
2004
Втора рака
Atlas Copco GA 230 Atlas Copco GA 230 Atlas Copco GA 230 Atlas Copco GA 230 Atlas Copco GA 230 Atlas Copco GA 230 Atlas Copco GA 230
more images
7
Јавете се
Tatabánya Унгарија
1988
добро (искористено)
Atlas Copco ga 11p Atlas Copco ga 11p Atlas Copco ga 11p
more images
3
Јавете се
San Nicola La Strada Италија
2022
Ново
Kaeser ASD 60 Sigma Kaeser ASD 60 Sigma Kaeser ASD 60 Sigma Kaeser ASD 60 Sigma Kaeser ASD 60 Sigma Kaeser ASD 60 Sigma
more images
6
Јавете се
Lennestadt Германија
2003
подготвен за употреба (искористен)
Atlas Copco GA 208 Atlas Copco GA 208 Atlas Copco GA 208 Atlas Copco GA 208
more images
4
Bosschenhoofd Холандија
1992
Втора рака
Atlas copco ZT/ZR 30-45 (ZT/ZR37-55VSD) Atlas copco ZT/ZR 30-45 (ZT/ZR37-55VSD) Atlas copco ZT/ZR 30-45 (ZT/ZR37-55VSD) Atlas copco ZT/ZR 30-45 (ZT/ZR37-55VSD) Atlas copco ZT/ZR 30-45 (ZT/ZR37-55VSD) Atlas copco ZT/ZR 30-45 (ZT/ZR37-55VSD) Atlas copco ZT/ZR 30-45 (ZT/ZR37-55VSD)
more images
7
Јавете се
Penkridge Обединето Кралство
добро (искористено)
Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF Atlas Copco GA 110 - FF
more images
13
Јавете се
Waregem Белгија
1999
Втора рака
Јавете се
Wuppertal Германија
2006
многу добро (користено)
Atlas Copco GA 37 VSD FF Atlas Copco GA 37 VSD FF Atlas Copco GA 37 VSD FF Atlas Copco GA 37 VSD FF
more images
4
Јавете се
San Nicola La Strada Италија
2022
Ново
ATLAS COPCO GA 15 SP (10 bar) ATLAS COPCO GA 15 SP (10 bar)
more images
2
Јавете се
Staufenberg Германија
2000
добро (искористено)
Atlas Copco GA 508
more images
1
Bosschenhoofd Холандија
1990
Втора рака
Atlas Copco GA 11 C FF Atlas Copco GA 11 C FF Atlas Copco GA 11 C FF Atlas Copco GA 11 C FF Atlas Copco GA 11 C FF Atlas Copco GA 11 C FF
more images
6
Јавете се
Miastko Полска
2001
многу добро (користено)
Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110
more images
12
Јавете се
Waregem Белгија
1997
Втора рака
Јавете се
Wuppertal Германија
2006
многу добро (користено)
Atlas Copco GA 18 FF Atlas Copco GA 18 FF Atlas Copco GA 18 FF Atlas Copco GA 18 FF
more images
4
Јавете се
San Nicola La Strada Италија
1997
добро (искористено)
Јавете се
Zduny Полска
2010
многу добро (користено)
Atlas Copco Deutschland ZT 45 Atlas Copco Deutschland ZT 45
more images
2
Јавете се
Германија
1993
Втора рака
ATLAS COPCO ZT 90
more images
1
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2003
подготвен за употреба (искористен)
Atlas Copco GA 75
more images
1
Јавете се
Groissiat Франција
1999
добро (искористено)
Atlas Copco GA 11 (+) Atlas Copco GA 11 (+) Atlas Copco GA 11 (+) Atlas Copco GA 11 (+) Atlas Copco GA 11 (+)
more images
5
Јавете се
Wuppertal Германија
2018
Ново
Atlas Copco GA 11 VSD Atlas Copco GA 11 VSD Atlas Copco GA 11 VSD Atlas Copco GA 11 VSD
more images
4
Јавете се
San Nicola La Strada Италија
2014
добро (искористено)
Atlas Copco GA 11 Atlas Copco GA 11 Atlas Copco GA 11 Atlas Copco GA 11
more images
4
Јавете се
Zduny Полска
1995
многу добро (користено)
Atlas Copco GA 200-7,5 bar Atlas Copco GA 200-7,5 bar Atlas Copco GA 200-7,5 bar Atlas Copco GA 200-7,5 bar Atlas Copco GA 200-7,5 bar
more images
5
Јавете се
Czeladź Полска
1997
како нов (користен)
ATLAS COPCO ZT 75 ATLAS COPCO ZT 75 ATLAS COPCO ZT 75
more images
3
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1998
подготвен за употреба (искористен)
Atlas Copco ZR-255-10 Atlas Copco ZR-255-10 Atlas Copco ZR-255-10 Atlas Copco ZR-255-10
more images
4
Јавете се
C. Olivo, 50171, Zaragoza, España Шпанија
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Wuppertal Германија
2015
многу добро (користено)
Atlas Copco GA 30 FF Atlas Copco GA 30 FF Atlas Copco GA 30 FF
more images
3
Јавете се
San Nicola La Strada Италија
1998
подготвен за употреба (искористен)
Atlas Copco GA 11 Atlas Copco GA 11 Atlas Copco GA 11 Atlas Copco GA 11 Atlas Copco GA 11
more images
5
Јавете се
Zduny Полска
1994
многу добро (користено)
Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30 Atlas Copco ZT 30
more images
15
Јавете се
Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden Шведска
2004
како нов (користен)
ATLAS COPCO GA 132-FF ATLAS COPCO GA 132-FF ATLAS COPCO GA 132-FF ATLAS COPCO GA 132-FF ATLAS COPCO GA 132-FF ATLAS COPCO GA 132-FF
more images
6
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2004
подготвен за употреба (искористен)
Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37
more images
8
Јавете се
Korschenbroich Германија
2005
добро (искористено)
Јавете се
Wuppertal Германија
2015
многу добро (користено)
Atlas Copco GA 18 ff Atlas Copco GA 18 ff Atlas Copco GA 18 ff
more images
3
Јавете се
San Nicola La Strada Италија
2006
многу добро (користено)
Atlas Copco GA 50 VSD Atlas Copco GA 50 VSD Atlas Copco GA 50 VSD
more images
3
Јавете се
Hilden Германија
1998
многу добро (користено)
Atlas Copco GA 7 Atlas Copco GA 7 Atlas Copco GA 7
more images
3
Јавете се
Morbach Германија
2000
Втора рака
ATLAS COPCO GA 45
more images
1
Јавете се
Deutschland Германија
1992
Втора рака
Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37 Kaeser ASD 37
more images
8
Јавете се
Korschenbroich Германија
2011
реновиран (користен)
ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF ATLAS COPCO ZR 160 VSD FF
more images
10
Јавете се
Borken Германија
добро (искористено)
Atlas Copco ga 11 Atlas Copco ga 11 Atlas Copco ga 11 Atlas Copco ga 11
more images
4
Јавете се
San Nicola La Strada Италија
1991
подготвен за употреба (искористен)
Atlas Copco GA-37 Atlas Copco GA-37 Atlas Copco GA-37 Atlas Copco GA-37 Atlas Copco GA-37 Atlas Copco GA-37
more images
6
Јавете се
Gransnåret 17, 711 95 Gusselby, Sverige Шведска
1988
добро (искористено)
Atlas Copco GA 22 Atlas Copco GA 22 Atlas Copco GA 22
more images
3
Јавете се
Vácegres Унгарија
многу добро (користено)
ATLAS COPCO ZR 160 VSD ATLAS COPCO ZR 160 VSD ATLAS COPCO ZR 160 VSD ATLAS COPCO ZR 160 VSD
more images
4
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2001
добро (искористено)
Atlas Copco GA 160 W Atlas Copco GA 160 W
more images
2
Јавете се
Stöckey Германија
2002
многу добро (користено)
Atlas Copco Vermietung GA/GR/ZR/ZT
more images
1
Јавете се
Hohenems Австрија
реновиран (користен)
Atlas Copco GA 11 P Atlas Copco GA 11 P
more images