Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Bobcat
Bobcat e 85

VB плус ДДВ.
48.000 €
Година на градба
2017
Тип на понуда
Втора рака
Локација
Łosiewice 13, 07-130 Łochów, PL

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Тип на машина:
Bobcat
Производителот:
Bobcat
модел:
e 85
Година на градба:
2017
држава:
многу добро (користено)

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

цена:
48.000 € VB плус ДДВ.
Локација:
Łosiewice 13, 07-130 Łochów, PL Полска

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A6151204
Ажурирање:
последен на 01.04.2022

ОПИС

Weight
8.54 t
Transport length
6.165 m
Transport width
2.3 m
Transport height
2.64 m
Chain width
450 mm
Maximum reach
6.765 m
Digging depth
4.175 m
Engine manufacturer
Yanmar
Engine type
4TNV98C-VDB8
Engine power
44.3 kW
Displacement
3.319 l
Maximum torque
241 Nm
Number of cylinders
4
Bucket capacity
###
Bucket capacity min.
###
Lhadlre
Bucket capacity max.
###
Running gear
###
Boom
###
Breaking load
###
Backhoe bucket width
###
Dimensions L x W x H
###
Rotation at maximum torque
###
Cylinder diameter x stroke
###
Emission level
###

Огласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

даватели на услуги

CONCERN GAS SP. Z O.O.

Лице за контакт:Herr Hubert Osial

Łosiewice 13

07-130 Łochów, Полска

Последно онлајн: минатата недела

Регистриран од: 2021

4 Реклами на интернет

Firm działa na rynku od 03/2020r.

Испрати барање

us
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Estland (Reval)
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Малта
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Внимание: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.

ТЕЛЕФОН & ФАКС

телефон: +48607221111
факс: +48227110478
телефон:
Лице за контакт:
Г Hubert Osial
Идентификација на машината:
A6151204 во Machineseeker
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26 Bobcat E 26
more images
15
Јавете се
Apeldoorn Холандија
2016
Втора рака
Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z Bobcat E 20 Z
more images
10
Јавете се
Twist, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2022
подготвен за употреба (искористен)
Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55
more images
15
Јавете се
Apeldoorn Холандија
2015
Втора рака
Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85
more images
10
Јавете се
Twist, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2022
подготвен за употреба (искористен)
Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35 Bobcat E 35
more images
15
Јавете се
Apeldoorn Холандија
2015
Втора рака
Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85 Bobcat L 85
more images
10
Јавете се
Twist, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2021
подготвен за употреба (искористен)
Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z Bobcat E 35 Z
more images
15
Јавете се
Apeldoorn Холандија
2018
Втора рака
Bobcat E 20 Z MS 01 Bobcat E 20 Z MS 01 Bobcat E 20 Z MS 01 Bobcat E 20 Z MS 01 Bobcat E 20 Z MS 01 Bobcat E 20 Z MS 01 Bobcat E 20 Z MS 01 Bobcat E 20 Z MS 01 Bobcat E 20 Z MS 01
more images
9
Јавете се
Twist, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2020
подготвен за употреба (искористен)
Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55 Bobcat E 55
more images
15
Јавете се
Apeldoorn Холандија
2017
Втора рака
Bobcat E 85 Bobcat E 85 Bobcat E 85 Bobcat E 85 Bobcat E 85 Bobcat E 85 Bobcat E 85 Bobcat E 85 Bobcat E 85 Bobcat E 85
more images
10
Јавете се
Twist, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2019
подготвен за употреба (искористен)
Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V Bobcat E 17 V
more images
10
Јавете се
Twist, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2021
подготвен за употреба (искористен)
Leuze SLS 85 E-2 Leuze SLS 85 E-2 Leuze SLS 85 E-2 Leuze SLS 85 E-2 Leuze SLS 85 E-2
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1996
Втора рака
 30 / 85 E 30 / 85 E 30 / 85 E
more images
3
Јавете се
Minden, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1991
Втора рака
Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump Iveco Eurocargo 85 E 18 manual pump
more images
13
Bree, Белгија Белгија
(Локација на дилерот)
2000
Втора рака
Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85 Bobcat E85
more images
15
Јавете се
Fulda Германија
2015
многу добро (користено)
DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E DAF CF 85.410 Cool / deepfreeze. Thermo King Diesel/E
more images
15
UDEN, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2007
Втора рака
Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL Schmitz Cargobull SKO 27 PLUS, Carrier Vector 1850 D/E, SAF DRUM, NL
more images
15
Roosendaal, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2008
Втора рака
Noggerath G 850 E Noggerath G 850 E Noggerath G 850 E Noggerath G 850 E Noggerath G 850 E Noggerath G 850 E Noggerath G 850 E Noggerath G 850 E
more images
8
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6 Mercedes-Benz Actros 1851 StreamSpace 2.30/Kipphydraulik / E 6
more images
15
Grevenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2014
Втора рака
DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E DAF DAF CF 85.410 8x4 PK 18002-EH E
more images
15
Langenfeld, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2011
Втора рака
MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN MAN TGS 41.480 8X4 HIAB XS 855 E 8 HIPRO CRANE KRAN
more images
15
Son en Breugel, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2014
Втора рака
DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6 DAF CF 85.460 8x2 Abrollkipper Kran HIAB XS 322 E 6
more images
15
Overpelt, Белгија Белгија
(Локација на дилерот)
2007
Втора рака
Baumüller BUG 622-28-54-E-000 Baumüller BUG 622-28-54-E-000 Baumüller BUG 622-28-54-E-000 Baumüller BUG 622-28-54-E-000 Baumüller BUG 622-28-54-E-000 Baumüller BUG 622-28-54-E-000
more images
6
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
ERLENBACH EM MOTION EHV-C-E 01 1485/1285; EV350 L ERLENBACH EM MOTION EHV-C-E 01 1485/1285; EV350 L ERLENBACH EM MOTION EHV-C-E 01 1485/1285; EV350 L ERLENBACH EM MOTION EHV-C-E 01 1485/1285; EV350 L ERLENBACH EM MOTION EHV-C-E 01 1485/1285; EV350 L ERLENBACH EM MOTION EHV-C-E 01 1485/1285; EV350 L ERLENBACH EM MOTION EHV-C-E 01 1485/1285; EV350 L
more images
7
Јавете се
Niemce Полска
2019
како нов (користен)
MKN OPTIMA 850
more images
1
Јавете се
Berlin Германија
2019
реновиран (користен)
EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785 EPPLE DS 80/40 HATZ Diesel E 785
more images
13
реновиран (користен)
EISEMANN BSKA 14 E RSS cube nach DIN14685-1
more images
1
Јавете се
Gamp Австрија
2022
Ново
Deutschmann TN65-0360-1-L485-E-N Deutschmann TN65-0360-1-L485-E-N Deutschmann TN65-0360-1-L485-E-N Deutschmann TN65-0360-1-L485-E-N Deutschmann TN65-0360-1-L485-E-N Deutschmann TN65-0360-1-L485-E-N
more images
6
Јавете се
Rosenfeld, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
EISEMANN BSKA 9 E RSS cube nach DIN14685-1
more images
1
Јавете се
Gamp Австрија
2022
Ново
MKN SUPRA
more images
1
Јавете се
Berlin Германија
2019
реновиран (користен)
BT RR E 160 E BT RR E 160 E BT RR E 160 E BT RR E 160 E BT RR E 160 E BT RR E 160 E BT RR E 160 E BT RR E 160 E
more images
8
Јавете се
Spøttrup Данска
2011
многу добро (користено)
E P ASI132M-38-4 E P ASI132M-38-4 E P ASI132M-38-4 E P ASI132M-38-4 E P ASI132M-38-4
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
BACKHUS E Eggersmann, kein Komptech BACKHUS 17.50 BACKHUS E Eggersmann, kein Komptech BACKHUS 17.50 BACKHUS E Eggersmann, kein Komptech BACKHUS 17.50 BACKHUS E Eggersmann, kein Komptech BACKHUS 17.50
more images
4
Јавете се
Wardenburg Германија
2011
многу добро (користено)
Bobcat MELROE 450 Bobcat MELROE 450 Bobcat MELROE 450 Bobcat MELROE 450 Bobcat MELROE 450 Bobcat MELROE 450 Bobcat MELROE 450
more images
7
SAN CIPRIANO PICEN, Италија Италија
(Локација на дилерот)
2009
Втора рака
Bobcat Montabert HB 1180 Hydraulikhammer Bobcat Montabert HB 1180 Hydraulikhammer Bobcat Montabert HB 1180 Hydraulikhammer Bobcat Montabert HB 1180 Hydraulikhammer
more images