Punch nibbling machine
BOSCHERT EL 1000 CNC Z "ROTA"

цена
аукција
Година на градба
2000
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Bayern Германија
Повеќе аукции
Punch nibbling machine BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Punch nibbling machine BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Punch nibbling machine BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Punch nibbling machine BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Punch nibbling machine BOSCHERT EL 1000 CNC Z

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Punch nibbling machine
Производителот:
BOSCHERT
модел:
EL 1000 CNC Z "ROTA"
Година на градба:
2000
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација на оглас:
Bayern, Германија Германија – Растојание: околу 1.178 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
500,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS
Pressing force: 28 t
X-axis: 2000 mm
Y-axis: 1000 mm


MACHINE DETAILS
Machine weight: approx. 11000 kgОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Iconтрансфер
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A16207642
Референтен број:
AUC-2405105
Ажурирање:
последен на 27.05.2024

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 16207642
телефон:
SiegelSiegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.178 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
 BOSCHERT EL 1000 CNC Z
 BOSCHERT EL 1000 CNC Z
 BOSCHERT EL 1000 CNC Z
 BOSCHERT EL 1000 CNC Z
 BOSCHERT EL 1000 CNC Z
more images
Германија Günzburg
1.178 km

BOSCHERTEL 1000 CNC Z "ROTA"
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Boschert TRI 1500x3000 CNC Z Rota-Revo
more images
Германија Neu-Ulm
1.189 km

BoschertTRI 1500x3000 CNC Z Rota-Revo
Јавете се
Класифицирана реклама
 Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
 Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
 Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
 Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
more images
Германија Neu-Ulm
1.189 km

BoschertTRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Јавете се
Класифицирана реклама
 Boschert EL500 x 1000 CNC Z
 Boschert EL500 x 1000 CNC Z
more images
Германија Bayern, Deutschland
1.132 km

BoschertEL500 x 1000 CNC Z
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT EL 1000 Rotation
 BOSCHERT EL 1000 Rotation
 BOSCHERT EL 1000 Rotation
more images
Германија Günzburg
1.178 km

BOSCHERTEL 1000 Rotation
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
 BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
 BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
 BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
 BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
more images
Холандија Babberich
1.645 km

BOSCHERTProfi 28 / 1000 CNC
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Neu-Ulm
1.189 km

BoschertTRI1500 CNC Z
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
 BOSCHERT Twin 1000 Index
more images
Ирска Ireland
2.537 km

BOSCHERTTwin 1000 Index
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
more images
Германија Ahaus
1.612 km

BOSCHERTEL 500 Digital
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
 BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
 BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
 BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
 BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
 BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
 BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
more images
Германија Trittau
1.581 km

BOSCHERTCompact 1250 x 3000 Rota Index
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT EL500 CNC
 BOSCHERT EL500 CNC
 BOSCHERT EL500 CNC
more images
Германија Eislingen/Fils
1.229 km

BOSCHERTEL500 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
 BOSCHERT EL 500 Digital
more images
Холандија Oldenzaal
1.633 km

BOSCHERTEL 500 Digital
Јавете се
Класифицирана реклама
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
 Boschert CNC 25/500
more images
Германија Weißenborn/Erzgebirge
1.215 km

BoschertCNC 25/500
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
 BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
more images
Шпанија Balaguer
1.735 km

BOSCHERTEcco Line EL 500 Digital
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT Compact 1250 Rota
 BOSCHERT Compact 1250 Rota
 BOSCHERT Compact 1250 Rota
 BOSCHERT Compact 1250 Rota
 BOSCHERT Compact 1250 Rota
 BOSCHERT Compact 1250 Rota
more images
Луксембург Diekirch
1.516 km

BOSCHERTCompact 1250 Rota
Јавете се
Класифицирана реклама
 Boschert EL1000 x 2000 CNC Revo
 Boschert EL1000 x 2000 CNC Revo
more images
Германија Neu-Ulm
1.189 km

BoschertEL1000 x 2000 CNC Revo
Јавете се
Класифицирана реклама
 Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
 Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
 Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
 Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
 Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
more images
Германија Küssaberg
1.257 km

Boschert Compact 750x1000 Rota Index
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
 BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
 BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
more images
Германија Lörrach
1.297 km

BOSCHERTCompact Rota/Revo Index
Јавете се
Класифицирана реклама
 Boschert Combicut EL1250 Rota Index
 Boschert Combicut EL1250 Rota Index
 Boschert Combicut EL1250 Rota Index
 Boschert Combicut EL1250 Rota Index
more images
Германија Neu-Ulm
1.189 km

BoschertCombicut EL1250 Rota Index
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
 BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
more images
Германија Lörrach
1.297 km

BOSCHERTTRI 1250 x 2000 Rota
Јавете се
Класифицирана реклама
 Boschert EL1250 x 2000 CNC Revo
more images
Германија Neu-Ulm
1.189 km

BoschertEL1250 x 2000 CNC Revo
Јавете се
Класифицирана реклама
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
 KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
more images
Белгија Belgique
1.655 km

KIHEUNG CNC TNC 530KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
Јавете се
Класифицирана реклама
 Z-Mat DT500EY-1000 Siemens 828 D ShopTurn
 Z-Mat DT500EY-1000 Siemens 828 D ShopTurn
more images
Германија Neustadt am Rübenberge
1.524 km

Z-MatDT500EY-1000 Siemens 828 D ShopTurn
Јавете се
Класифицирана реклама
 CNC-STEP e. K. High-Z/ S-1000
 CNC-STEP e. K. High-Z/ S-1000
 CNC-STEP e. K. High-Z/ S-1000
 CNC-STEP e. K. High-Z/ S-1000
more images
Германија Berlin
1.365 km

CNC-STEP e. K.High-Z/ S-1000
Јавете се
Класифицирана реклама
 BOSCHERT Twin 1250 Rotation
 BOSCHERT Twin 1250 Rotation
 BOSCHERT Twin 1250 Rotation
 BOSCHERT Twin 1250 Rotation
more images
Германија Küssaberg
1.257 km

BOSCHERTTwin 1250 Rotation
Јавете се