Cleaning plant Bupicleaner
Bupi Golser DB 4 KL - MV2A

цена
аукција
Година на градба
2001
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Cleaning plant Bupicleaner
Производителот:
Bupi Golser
модел:
DB 4 KL - MV2A
Број на машина:
11.676
Година на градба:
2001
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Oberösterreich, Австрија Австрија – Растојание: околу 936 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Трошоци за расклопување и товарење:
бесплатно
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

The machine is offered ex-works. Plant has been tested and defective components replaced.


TECHNICAL DETAILS

2-tank cleaning system (washing + rinsing) and hot air drying system

basket size: 1.040 x 1.040 x 700 mm
payload: 900 kg
tank volume: 500 l each
Heating capacity: 18 kW each
Material: stainless steel
Hot air/recirculating air drying: 18 kW
Total power: approx. 70 kW


EQUIPMENT

 • automatic water refill
 • oil separator DPS incl. own weekly timer
 • steam condenser for steam extraction and condensation


This auction is conducted in cooperation with a dealer active on Maschinensucher since 2016.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

аукциска такса:
18,0 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и надоместокот за аукцијата и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7919033
Референтен број:
AUC-230141
Ажурирање:
последен на 16.01.2023

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 7919033
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Австрија Австрија
Растојание: околу 936 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Купи го сега
Австрија Oberösterreich, Австрија
936 km
Bupi Golser DB 4 KL - MV2A
2001
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02 PFAFF 3307-4/02
more images
15
Полска Warszawa
1180 km
PFAFF 3307-4/02
2016
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg KH 82/4 KL Heidelberg KH 82/4 KL Heidelberg KH 82/4 KL Heidelberg KH 82/4 KL Heidelberg KH 82/4 KL
more images
5
Германија Espelkamp
(Локација на дилерот)
1555 km
Heidelberg KH 82/4 KL
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Stahlfolder KH 82/4 KL - RFH Heidelberg Stahlfolder KH 82/4 KL - RFH Heidelberg Stahlfolder KH 82/4 KL - RFH
more images
3
Германија Weil der Stadt
1280 km
Heidelberg Stahlfolder KH 82/4 KL - RFH
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO K 72-4 KL MBO K 72-4 KL MBO K 72-4 KL
more images
3
Германија Eppelheim
1338 km
MBO K 72-4 KL
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg KH 56-4 KL Heidelberg KH 56-4 KL Heidelberg KH 56-4 KL
more images
3
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg KH 56-4 KL
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Scheer DB 4 Scheer DB 4 Scheer DB 4 Scheer DB 4 Scheer DB 4
more images
5
Германија Hilzingen
(Локација на дилерот)
1230 km
Scheer DB 4
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO 72 - 4 KL MBO 72 - 4 KL MBO 72 - 4 KL MBO 72 - 4 KL
more images
4
Германија Untermeitingen
1127 km
MBO 72 - 4 KL
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg BUH-66/4-KL
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Neuwied
1469 km
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW MAW
more images
15
Холандија Drachten
1735 km
MAW
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl KC 56/4 KL - F Stahl KC 56/4 KL - F Stahl KC 56/4 KL - F Stahl KC 56/4 KL - F Stahl KC 56/4 KL - F Stahl KC 56/4 KL - F Stahl KC 56/4 KL - F
more images
7
Германија Weil der Stadt
1280 km
Stahl KC 56/4 KL - F
1983
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Shoei SRK 66/4 KL Shoei SRK 66/4 KL Shoei SRK 66/4 KL Shoei SRK 66/4 KL Shoei SRK 66/4 KL Shoei SRK 66/4 KL
more images
6
Германија Helmstedt
(Локација на дилерот)
1436 km
Shoei SRK 66/4 KL
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GUK K72/4 KL-4 GUK K72/4 KL-4 GUK K72/4 KL-4 GUK K72/4 KL-4 GUK K72/4 KL-4
more images
5
Австрија Wiener Neustadt
815 km
GUK K72/4 KL-4
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Shoei SPK 74-4 KL (FA) Shoei SPK 74-4 KL (FA) Shoei SPK 74-4 KL (FA) Shoei SPK 74-4 KL (FA) Shoei SPK 74-4 KL (FA) Shoei SPK 74-4 KL (FA)
more images
6
Чешка република Cestlice
(Локација на дилерот)
1086 km
Shoei SPK 74-4 KL (FA)
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
UNTHA RS 30-4-s Zerkleinerer BALLENPRESS HSM VK 1005
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KLOPP, SOLINGEN TH 1000/4/1-3D KLOPP, SOLINGEN TH 1000/4/1-3D KLOPP, SOLINGEN TH 1000/4/1-3D KLOPP, SOLINGEN TH 1000/4/1-3D KLOPP, SOLINGEN TH 1000/4/1-3D KLOPP, SOLINGEN TH 1000/4/1-3D
more images
6
Германија Solingen
(Локација на дилерот)
1547 km
KLOPP, SOLINGEN TH 1000/4/1-3D
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KLOPP BSK 3M/4 KLOPP BSK 3M/4 KLOPP BSK 3M/4 KLOPP BSK 3M/4 KLOPP BSK 3M/4
more images
5
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
KLOPP BSK 3M/4
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 40175 4 Achsen Y1-Y2-
more images
1
Австрија
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 40175 4 Achsen Y1-Y2-
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KLINGEL HSM 4 KLINGEL HSM 4 KLINGEL HSM 4 KLINGEL HSM 4 KLINGEL HSM 4 KLINGEL HSM 4
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
KLINGEL HSM 4
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft
more images
15
Германија Tiste
1589 km
Feldbinder HEUT 31.2, 4 Dommdeckel, 31m³, Alu Felgen, Luft
2006
Втора рака
Класифицирана реклама
KORRADI KLOPP UW 4 CNC KORRADI KLOPP UW 4 CNC KORRADI KLOPP UW 4 CNC KORRADI KLOPP UW 4 CNC KORRADI KLOPP UW 4 CNC KORRADI KLOPP UW 4 CNC
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
KORRADI KLOPP UW 4 CNC
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250 Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Buerkle HS 280-4 / HS160 550/250
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Feldbinder 32.000 L 4 Kammer V4A L4BH Chemie Edelstahl Chassi Feldbinder 32.000 L 4 Kammer V4A L4BH Chemie Edelstahl Chassi Feldbinder 32.000 L 4 Kammer V4A L4BH Chemie Edelstahl Chassi Feldbinder 32.000 L 4 Kammer V4A L4BH Chemie Edelstahl Chassi Feldbinder 32.000 L 4 Kammer V4A L4BH Chemie Edelstahl Chassi
more images
5
Германија Mülheim an der Ruhr
1571 km
Feldbinder 32.000 L 4 Kammer V4A L4BH Chemie Edelstahl Chassi
1999
Втора рака
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 32175 4 Achsen Y1-Y2-
more images
1
Австрија
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 32175 4 Achsen Y1-Y2-
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Karl Tränklein FEM 658-58-4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Isernhagen
1507 km
Klopp KORRADI UW5S
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Klay VSC-S-47-4 Klay VSC-S-47-4 Klay VSC-S-47-4 Klay VSC-S-47-4 Klay VSC-S-47-4 Klay VSC-S-47-4
more images
6
Холандија Groot-Ammers
1719 km
Klay VSC-S-47-4
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 JÄCKLE WIG 301 i DC (4-300 V) JÄCKLE WIG 301 i DC (4-300 V)
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
JÄCKLE WIG 301 i DC (4-300 V)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Feldbinder 4 Kammer 46tl ADR Chemie V4A L4BH Edelstahl Chassi Feldbinder 4 Kammer 46tl ADR Chemie V4A L4BH Edelstahl Chassi Feldbinder 4 Kammer 46tl ADR Chemie V4A L4BH Edelstahl Chassi
more images
3
Германија Mülheim an der Ruhr
1571 km
Feldbinder 4 Kammer 46tl ADR Chemie V4A L4BH Edelstahl Chassi
1998
Втора рака
Класифицирана реклама
Klöckner Humboldt Deutz Typ F4L-514 Klöckner Humboldt Deutz Typ F4L-514 Klöckner Humboldt Deutz Typ F4L-514 Klöckner Humboldt Deutz Typ F4L-514 Klöckner Humboldt Deutz Typ F4L-514
more images
5
Германија Ravensburg
1177 km
Klöckner Humboldt Deutz Typ F4L-514
1950
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MERKLE TIG 210 L (4-220 A) MERKLE TIG 210 L (4-220 A) MERKLE TIG 210 L (4-220 A) MERKLE TIG 210 L (4-220 A)
more images
4
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
MERKLE TIG 210 L (4-220 A)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FIBRO FISCHER - BRODBECK UVOS 63 (63 t) FIBRO FISCHER - BRODBECK UVOS 63 (63 t) FIBRO FISCHER - BRODBECK UVOS 63 (63 t) FIBRO FISCHER - BRODBECK UVOS 63 (63 t) FIBRO FISCHER - BRODBECK UVOS 63 (63 t)
more images
5
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
FIBRO FISCHER - BRODBECK UVOS 63 (63 t)
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ABM CF/DB21/4 ABM CF/DB21/4 ABM CF/DB21/4 ABM CF/DB21/4 ABM CF/DB21/4
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ABM CF/DB21/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Regloplast 150KL/4/T14-1K Regloplast 150KL/4/T14-1K Regloplast 150KL/4/T14-1K Regloplast 150KL/4/T14-1K
more images
4
Германија Leipzig
1298 km
Regloplast 150KL/4/T14-1K
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual
more images
15
Холандија Vuren
1699 km
MAN TGS 26.480 6X2/4 / Hooklift / Manual
2009
Втора рака
Класифицирана реклама
Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder
more images
12
Шпанија Molina de Segura
1995 km
Volvo FH(4) 500 4x2, Globetrotter XL, Standkl,Retarder
2019
Втора рака
Класифицирана реклама
Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4 Schleicher DBHS 3000/4
more images
13
Германија Itterbeck
1655 km
Schleicher DBHS 3000/4
1990
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABM G80/30DB11/4 ABM G80/30DB11/4 ABM G80/30DB11/4 ABM G80/30DB11/4
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ABM G80/30DB11/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden) Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden)
more images
14
Германија Stadtsteinach
1237 km
Setra S 415 NF (Euro 4, Klima, leichter Unfallschaden)
2007
Втора рака
Класифицирана реклама
Terberg Kinglifter TKL-M-3x3-4W 4 Wege Terberg Kinglifter TKL-M-3x3-4W 4 Wege Terberg Kinglifter TKL-M-3x3-4W 4 Wege Terberg Kinglifter TKL-M-3x3-4W 4 Wege Terberg Kinglifter TKL-M-3x3-4W 4 Wege Terberg Kinglifter TKL-M-3x3-4W 4 Wege Terberg Kinglifter TKL-M-3x3-4W 4 Wege
more images
7
Германија Machern
1290 km
Terberg Kinglifter TKL-M-3x3-4W 4 Wege
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN A 20 Lions City Euro 4 + Klima MAN A 20 Lions City Euro 4 + Klima MAN A 20 Lions City Euro 4 + Klima MAN A 20 Lions City Euro 4 + Klima MAN A 20 Lions City Euro 4 + Klima MAN A 20 Lions City Euro 4 + Klima MAN A 20 Lions City Euro 4 + Klima
more images
7
Германија Neusorg
1196 km
MAN A 20 Lions City Euro 4 + Klima
2006
Втора рака
Класифицирана реклама
EMCO FB-4 / Digi + NC-Zyklus EMCO FB-4 / Digi + NC-Zyklus EMCO FB-4 / Digi + NC-Zyklus EMCO FB-4 / Digi + NC-Zyklus EMCO FB-4 / Digi + NC-Zyklus
more images
5
Германија Bünde
1542 km
EMCO FB-4 / Digi + NC-Zyklus
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima
more images
15
Германија Taucha
1297 km
VW T6 Doka 4 Motion Plane+Spriegel Klima
2019
Втора рака
Класифицирана реклама
Sonstige/Other SONSTIGE Schneeschild Beilhack PV29 4 LKW Winterd Sonstige/Other SONSTIGE Schneeschild Beilhack PV29 4 LKW Winterd Sonstige/Other SONSTIGE Schneeschild Beilhack PV29 4 LKW Winterd Sonstige/Other SONSTIGE Schneeschild Beilhack PV29 4 LKW Winterd
more images
4
Германија Kleinmaischeid
1470 km
Sonstige/Other SONSTIGE Schneeschild Beilhack PV29 4 LKW Winterd
1988
Втора рака
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima
more images
10
Германија Tiste
1589 km
Mercedes-Benz O 530 Citaro, Euro 4, E. Klima
2007
Втора рака
Класифицирана реклама
Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV
more images
15
Германија Wenzendorf
1583 km
Faun ATF 65G 4 8x6 44 60m Doppelklappspitze UVV
2009
Втора рака
Класифицирана реклама
Lenzkes Spannklaue SKQ 10 M24 Lenzkes Spannklaue SKQ 10 M24 Lenzkes Spannklaue SKQ 10 M24 Lenzkes Spannklaue SKQ 10 M24 Lenzkes Spannklaue SKQ 10 M24
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Lenzkes Spannklaue SKQ 10 M24
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh. VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh.
more images
10
Германија Himmelkron
1224 km
VW VW T6 Pritsche Doka 4-Motion Klima Standh.
2017
Втора рака
Класифицирана реклама
Siemens KL13160M / KLA2084-1BD Siemens KL13160M / KLA2084-1BD Siemens KL13160M / KLA2084-1BD Siemens KL13160M / KLA2084-1BD
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Siemens KL13160M / KLA2084-1BD
Втора рака
Јавете се