Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

mini excavator
cat 302.5C
НОВИ

Година на производство
2011
Вид на понуда
Користени
локација
Teglbækvej 12, 8361 Hasselager (Aarhus), DK

машина за

тип на машина:
mini excavator
Производител:
cat
модел:
302.5C
Година на производство:
2011
состојба:
добра состојба (се користи)

Цената и локацијата

локација:
Teglbækvej 12, 8361 Hasselager (Aarhus), DK Данска

Преглед на

оглас проект:
A5674119
последен пат ажурирани:
на 08.04.2021
Гледано:
35.122 импресии
Прашањата:
4

ОПИС

Hours: 4.241
Year: 2011
Serial number.: CAT3025CKGBB05182
Bttmlm93qh

Продавачот

Auktionshuset dab

Лице за контакт:Frau Mathilde Skatka

Teglbækvej 12

8361 Hasselager (Aarhus), Данска

Последна онлајн: Вчера

регистриран од: 2013

40 реклами на интернет

Auktionshuset dab, gegründet 1979.
Mathilde Skatka
Auktionshuset dab
Вашата порака е доставен.

ИСПРАТИ Испраќам барање

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
Напомена: Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

ТЕЛЕФОН&фАКС

телефон: +4586222209
факс:
телефон:
Лице за контакт:
Госпоѓица Mathilde Skatka
машина за проект:
A5674119 во Machineseeker
Вие исто така може да бидат заинтересирани во овие реклами.
Korschenbroich, Германија Германија
(локација на застапништво)
2016
користен
Korschenbroich, Германија Германија
(локација на застапништво)
2017
користен
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
2015
подготвен за работа (се користи)
Korschenbroich, Германија Германија
(локација на застапништво)
2011
користен
Bornhöved, Германија Германија
(локација на застапништво)
1989
добар (користен)
Rohrberg, Германија Германија
(локација на застапништво)
1998
користен
Wijchen, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
2009
како и нови (ex-дисплеј)