Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

Press brake - hydraulic
DAEWOO DUCK SUNG M/C 600Sx12000L

цена
аукција
Година на градба
1996
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Press brake - hydraulic
Производителот:
DAEWOO DUCK SUNG
модел:
M/C 600Sx12000L
Година на градба:
1996
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Sachsen, Германија Германија – Растојание: околу 1.302 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:
монтажа и монтажа:

ОПИС

Auctioned is a single press brake. A second, identical example can be purchased at a discount on request for operation in tandem.

In tandem operation: 12,000 mm per 300 t, table size: 165 × 12,000 mm (W × L).

TECHNICAL DETAILS:


Pressure: 300 t
folding length: 6.000 mm
Control: Delem DA 24e
Distance between the uprights: 2× 5,100 mm
throat: 645 mm
installation height: 520 mm
sheet thickness: 5 mm
Total power requirement: approx. 10 kW per machine
Machine weight: approx. 66 t in tandem

ADDITIONAL INFORMATION:

- Cantilever length : 720 mm

- Incl. back gauge (without crowning), adjustment travel horizontal/vertical: 680 / 200 mm motorized

- program run over both presses (synchronous) as well as individually callable

ACCESSORIES:

- Additional tools are available as an option

- Documentation available in copy

This auction is conducted in cooperation with a dealer active on Maschinensucher since 2012.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

аукциска такса:
18,0 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и надоместокот за аукцијата и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7778705
Референтен број:
AUC-221208
Ажурирање:
последен на 01.12.2022

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 7778705
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Sachsen
Германија Германија
Растојание: околу 1.302 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1295 km
Daewoo Duck Sung M/C 600Sx12000L
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mm einzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³ Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mm einzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³ Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mm einzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³ Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mm einzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³ Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mm einzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³ Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mm einzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³ Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mm einzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³
more images
7
Германија Neukamperfehn
1681 km
Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mm einzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nabertherm N61/H mit Begasungskasten Nabertherm N61/H mit Begasungskasten Nabertherm N61/H mit Begasungskasten Nabertherm N61/H mit Begasungskasten Nabertherm N61/H mit Begasungskasten Nabertherm N61/H mit Begasungskasten
more images
6
Германија Meiningen
1322 km
Nabertherm N61/H mit Begasungskasten
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm
more images
14
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer / lichte Weite: 2.765 mm / Profilabmessung: C: 60x40x8 mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm
more images
10
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.208,8 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm
more images
10
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.249,2 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm
more images
10
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.270,0 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm
more images
10
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 1.304,4 mm/ Profilabmessung: C 40 x 30 x 8 mm
добро (искористено)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Niedersachsen, Германија
1586 km
DAEWOO DDAE10500DSE-3G
2022
Ново
Класифицирана реклама
DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800
more images
8
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DAEWOO ACE H800
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reiser M&B Maschinenbau Wendetisch Reiser M&B Maschinenbau Wendetisch Reiser M&B Maschinenbau Wendetisch Reiser M&B Maschinenbau Wendetisch Reiser M&B Maschinenbau Wendetisch
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Reiser M&B Maschinenbau Wendetisch
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung
more images
12
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Canon imagePress C 800 inkl. umfangreicher Ausstattung
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling 4000M
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling 4000M
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
M+H
more images
1
Германија Sternenfels
1303 km
M+H
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500
more images
7
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DAEWOO-DOOSAN ACE H500
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DAEWOO Puma 230SC
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Daewoo D 70 Daewoo D 70 Daewoo D 70 Daewoo D 70 Daewoo D 70 Daewoo D 70
more images
6
Германија Stuhr
1601 km
Daewoo D 70
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme M Fördersysteme
more images
15
Полска Białogard
1445 km
M Fördersysteme
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling K160-2HS
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling K160-2HS
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MULTIFIX C CD40170 MULTIFIX C CD40170 MULTIFIX C CD40170 MULTIFIX C CD40170 MULTIFIX C CD40170 MULTIFIX C CD40170
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
MULTIFIX C CD40170
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
DAEWOO MEGA 400-III PLUS
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
M+W 2000x6mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
C&G TAURUS 800 C&G TAURUS 800 C&G TAURUS 800 C&G TAURUS 800
more images
4
Полска Częstochowa
1039 km
C&G TAURUS 800
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
M-R Ljubljana KSL-40 M-R Ljubljana KSL-40 M-R Ljubljana KSL-40 M-R Ljubljana KSL-40
more images
4
Словенија Kolodvorska ulica 37a, 2310 Slovenska Bistrica, Slovenija
725 km
M-R Ljubljana KSL-40
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling Bag opener B240-LVP M&J Recycling Bag opener B240-LVP
more images
2
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling Bag opener B240-LVP
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15 Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15
more images
13
Холандија Groenlo
1630 km
Daewoo BT18T 2 Electric, Triplex Mast 4500mm, Freelift 15
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO DAFL50A DAEWOO DAFL50A DAEWOO DAFL50A DAEWOO DAFL50A DAEWOO DAFL50A DAEWOO DAFL50A
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
DAEWOO DAFL50A
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex Daewoo G25S-3 - Triplex
more images
10
Германија Hamburg
1591 km
Daewoo G25S-3 - Triplex
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB Bergmann- Borsig 57,6 m²  CU-ZN VEB Bergmann- Borsig 57,6 m²  CU-ZN VEB Bergmann- Borsig 57,6 m²  CU-ZN VEB Bergmann- Borsig 57,6 m²  CU-ZN
more images
4
Германија Radeberg
1219 km
VEB Bergmann- Borsig 57,6 m² CU-ZN
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK VCN 510 C MAZAK VCN 510 C MAZAK VCN 510 C MAZAK VCN 510 C MAZAK VCN 510 C
more images
5
Франција Moncé-en-Belin
1836 km
MAZAK VCN 510 C
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling FineShred F320
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling FineShred F320
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Robatech C 112381 Robatech C 112381 Robatech C 112381
more images
3
Холандија Hoogland
1707 km
Robatech C 112381
1998
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
M. Heitze KG 405 M. Heitze KG 405 M. Heitze KG 405 M. Heitze KG 405
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
M. Heitze KG 405
1957
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400
more images
6
Полска Stalowa Wola
997 km
DAEWOO AW 400
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798 Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798
more images
11
Германија Regensburg
1111 km
Daewoo S170 III Verstellausleger Nr.: 798
1999
Втора рака
Класифицирана реклама
m. conti P368M m. conti P368M m. conti P368M m. conti P368M m. conti P368M m. conti P368M
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
m. conti P368M
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling 6000S
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling 6000S
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250 DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250
more images
15
Германија Ahlerstedt
1600 km
DAF LKW mit Kran und Arbeitsbühne m. Zub LF 250
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO DDAE10500DSE-3G DAEWOO DDAE10500DSE-3G DAEWOO DDAE10500DSE-3G DAEWOO DDAE10500DSE-3G DAEWOO DDAE10500DSE-3G DAEWOO DDAE10500DSE-3G DAEWOO DDAE10500DSE-3G DAEWOO DDAE10500DSE-3G DAEWOO DDAE10500DSE-3G
more images
9
Германија Velen
1601 km
DAEWOO DDAE10500DSE-3G
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400 DAEWOO AW 400
more images
6
Полска Stalowa Wola
997 km
DAEWOO AW 400
1999
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO Mynx 500 DAEWOO Mynx 500 DAEWOO Mynx 500 DAEWOO Mynx 500 DAEWOO Mynx 500 DAEWOO Mynx 500
more images
6
Холандија Hoofddorp
1752 km
DAEWOO Mynx 500
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
M & C MW 0500/220/24 M & C MW 0500/220/24 M & C MW 0500/220/24 M & C MW 0500/220/24
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
M & C MW 0500/220/24
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling 4000M-8-HDC
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling 4000M-8-HDC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
M. Plaum Tank und Behälter M. Plaum Tank und Behälter M. Plaum Tank und Behälter
more images
3
Германија Freising
1090 km
M. Plaum Tank und Behälter
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling 2000S
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling 2000S
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
M. Plaum Tank und Behälter M. Plaum Tank und Behälter M. Plaum Tank und Behälter M. Plaum Tank und Behälter
more images
4
Германија Freising
1090 km
M. Plaum Tank und Behälter
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling 4000S
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling 4000S
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling FineShred F140
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling FineShred F140
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling K210-2HS
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling K210-2HS
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling 6000M
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling 6000M
2022
Ново
Јавете се

Auction Conditions

The contractual language is German. The German version of these Auction Conditions shall prevail. The English version is for information purposes only.

 1. Auction goods are sold on behalf of and for the account of the seller cooperating with Machineseeker Group GmbH.
 2. All prices and bids are net prices and do not include VAT.
 3. Stated dismantling and loading costs are binding.
 4. All information is provided to the best of knowledge – Machineseeker Group GmbH generally recommends to inspect used machinery.
 5. Bidding is reserved for commercial buyers – sale exclusively to commercial buyers.
 6. The duration of an auction may be subject to change.
 7. By placing a bid, the prospective buyer declares herself/himself to be knowledgeable and informed with regards to auction good(s).
 8. Submitted direct or maximum bids are binding.
 9. Machineseeker Group GmbH reserves the right to examine incoming bids. Bids can be rejected or cancelled without providing reasons.
 10. The winning bid is designated at offer period end, conditional to the minimum price defined by the seller.
 11. In case of acceptance of a bid, Machineseeker Group GmbH charges an auction fee of 18,0 % net on the buyer’s net bid.
 12. The General Auction Terms of Machineseeker Group GmbH apply.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши