Machining center Deckel Maho DMC 60 T - Понуда на Machineseeker

Machining center
Deckel Maho DMC 60 T

цена
аукција
Година на градба
2006
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Machining center
Производителот:
Deckel Maho
модел:
DMC 60 T
Година на градба:
2006
држава:
Втора рака
функционалност:
целосно функционален
Работно време:
20.000 Х

ИСПОРАКА

Локација:
Германија Германија – Растојание: околу 1.539 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

5-axis machining center with rotary table (C) and swivel head (B).


TECHNICAL DETAILS
x-travel: 760 mm
y-path: 560 mm
z-path: 560 mm


Control: 840 D Powerline Siemens
Tool holder: SK 40
Number of tool positions in the magazine: 60
Spindle speed: 0 - 12000 rpm
Pallet size: 630 x 500 mm

Infinitely variable feed : 20- 15,000 mm/min
Rapid traverse: 50 m/minMACHINE DETAILS
Machine weight: approx. 12 t
Space requirement: approx. 5.2 x 4.5 x 2.45 m
Connected load: 64.2 kVA
Total power requirement: 26 kWEQUIPMENT


- turntable
- swivel head
- Pallet changer with 2 pallets
- Tool changer with 60 positionsОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Iconтрансфер
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A15290521
Референтен број:
AUC-2403036
Ажурирање:
последен на 04.04.2024

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 15290521
телефон:
SiegelSiegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.539 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
1.538 km
DECKEL MAHO DMC 60 T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 60 TDECKEL MAHO DMC 60 TDECKEL MAHO DMC 60 TDECKEL MAHO DMC 60 T
more images
Германија Aach
1.230 km
DECKEL MAHO DMC 60 T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3
more images
Германија Niedersachsen, Deutschland
1.519 km
DECKEL MAHO DMC 60 T RS 3
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3
more images
Германија Hagen
1.529 km
Deckel Maho DMC 60 T RS3
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMG DMC 60 TDECKEL MAHO DMG DMC 60 TDECKEL MAHO DMG DMC 60 T
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
DECKEL MAHO DMG DMC 60 T
Потврден дилер
Јавете се
аукција
Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3Deckel Maho DMC 60 T RS3
Аукцијата заврши
Deckel Maho DMC 60 T RS3
buyer-protection
аукција
Deckel Maho DMC 60 SDeckel Maho DMC 60 SDeckel Maho DMC 60 SDeckel Maho DMC 60 SDeckel Maho DMC 60 SDeckel Maho DMC 60 SDeckel Maho DMC 60 SDeckel Maho DMC 60 SDeckel Maho DMC 60 S
завршува во 
 Т   часови   Мин   Сек  Аукцијата заврши
Deckel Maho DMC 60 S
buyer-protection
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMG DMU 60 TDECKEL MAHO DMG DMU 60 TDECKEL MAHO DMG DMU 60 T
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
DECKEL MAHO DMG DMU 60 T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12 DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12
more images
Италија Brescia
1.027 km
DECKEL MAHO DMC 60 H linear + RS12
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 T
more images
Германија Deutschland
1.369 km
DECKEL MAHO DMU 60 T
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 T
more images
Германија Deutschland
1.369 km
DECKEL MAHO DMU 60 T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 T
more images
Германија Germany
1.369 km
DECKEL MAHO DMU 60 T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 60 TDECKEL MAHO DMU 60 T
more images
Германија Aach
1.230 km
DECKEL MAHO DMU 60 T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMG DMU 60 TDECKEL MAHO DMG DMU 60 TDECKEL MAHO DMG DMU 60 TDECKEL MAHO DMG DMU 60 TDECKEL MAHO DMG DMU 60 TDECKEL MAHO DMG DMU 60 T
more images
Германија Dortmund
1.547 km
DECKEL MAHO DMG DMU 60 T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60 U Hi DynDeckel Maho DMC 60 U Hi DynDeckel Maho DMC 60 U Hi DynDeckel Maho DMC 60 U Hi Dyn
more images
Австрија Uttendorf
997 km
Deckel Maho DMC 60 U Hi Dyn
Потврден дилер
Јавете се
аукција
Deckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linearDeckel Maho DMC 60 H linear
Аукцијата заврши
Deckel Maho DMC 60 H linear
buyer-protection
Класифицирана реклама
Шпанија Cestona
1.972 km
DECKEL MAHO DMC DMC 60 U hi-dyn
Потврден дилер
Јавете се
аукција
Deckel Maho DMU 60 TDeckel Maho DMU 60 T
Аукцијата заврши
Deckel Maho DMU 60 T
buyer-protection
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMC 60 U Hi-DynDECKEL-MAHO DMC 60 U Hi-DynDECKEL-MAHO DMC 60 U Hi-DynDECKEL-MAHO DMC 60 U Hi-DynDECKEL-MAHO DMC 60 U Hi-DynDECKEL-MAHO DMC 60 U Hi-DynDECKEL-MAHO DMC 60 U Hi-Dyn
more images
Германија Korschenbroich
1.572 km
DECKEL-MAHO DMC 60 U Hi-Dyn
Потврден дилер
Јавете се
аукција
Deckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FDDeckel Maho DMC 60 S FD
Аукцијата заврши
Deckel Maho DMC 60 S FD
buyer-protection
аукција
Deckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 HDeckel Maho DMC 60 H
Аукцијата заврши
Deckel Maho DMC 60 H
buyer-protection
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMC 60 HDECKEL-MAHO DMC 60 HDECKEL-MAHO DMC 60 HDECKEL-MAHO DMC 60 HDECKEL-MAHO DMC 60 H
more images
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1.246 km
DECKEL-MAHO DMC 60 H
Потврден дилер
Јавете се
аукција
Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4Deckel Maho DMC 60 H RS4
Аукцијата заврши
Deckel Maho DMC 60 H RS4
buyer-protection
аукција
Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4Deckel Maho DMC 60 H RS 4
Аукцијата заврши
Deckel Maho DMC 60 H RS 4
buyer-protection
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
Deckel Maho CNC Fräsmaschine DMC 63 V (2791) UNTER STROHM !!
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 835 VDeckel Maho DMC 835 VDeckel Maho DMC 835 VDeckel Maho DMC 835 VDeckel Maho DMC 835 VDeckel Maho DMC 835 VDeckel Maho DMC 835 VDeckel Maho DMC 835 V
more images
Германија Aurach
1.225 km
Deckel Maho DMC 835 V
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Deckel Maho DMC 65 H douBlockDMG Deckel Maho DMC 65 H douBlockDMG Deckel Maho DMC 65 H douBlockDMG Deckel Maho DMC 65 H douBlock
more images
Холандија Niederlande
1.707 km
DMG Deckel Maho DMC 65 H douBlock
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3DECKEL MAHO DMC 60T RS3
more images
Германија Deutschland
1.369 km
DECKEL MAHO DMC 60T RS3
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 65VDECKEL MAHO DMC 65VDECKEL MAHO DMC 65VDECKEL MAHO DMC 65VDECKEL MAHO DMC 65VDECKEL MAHO DMC 65VDECKEL MAHO DMC 65VDECKEL MAHO DMC 65VDECKEL MAHO DMC 65V
more images
Словачка Slovakia
802 km
DECKEL MAHO DMC 65V
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 200 FDDECKEL MAHO DMC 200 FDDECKEL MAHO DMC 200 FDDECKEL MAHO DMC 200 FDDECKEL MAHO DMC 200 FD
more images
Германија Karlsbad
1.312 km
DECKEL MAHO DMC 200 FD
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho MH 400 TDeckel Maho MH 400 TDeckel Maho MH 400 TDeckel Maho MH 400 TDeckel Maho MH 400 TDeckel Maho MH 400 TDeckel Maho MH 400 TDeckel Maho MH 400 TDeckel Maho MH 400 T
more images
Швајцарија Jonschwil
1.195 km
Deckel Maho MH 400 T
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 64V LinearDeckel Maho DMC 64V LinearDeckel Maho DMC 64V LinearDeckel Maho DMC 64V LinearDeckel Maho DMC 64V LinearDeckel Maho DMC 64V LinearDeckel Maho DMC 64V LinearDeckel Maho DMC 64V Linear
more images
Германија Hagen
1.529 km
Deckel Maho DMC 64V Linear
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U DuoblockDMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock
more images
Германија Werlte
1.638 km
DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linearDECKEL MAHO DMC 104 V linear
more images
Германија Deutschland
1.369 km
DECKEL MAHO DMC 104 V linear
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 TDECKEL MAHO DMU 50 TDECKEL MAHO DMU 50 TDECKEL MAHO DMU 50 T
more images
Германија Germany
1.369 km
DECKEL MAHO DMU 50 T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlockDECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlockDECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlockDECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlock
more images
Германија Karlsbad
1.312 km
DECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlock
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1.531 km
DECKEL MAHO DMU 60 eVo Linear
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 63VDECKEL MAHO DMC 63VDECKEL MAHO DMC 63V
more images
Германија Deutschland
1.369 km
DECKEL MAHO DMC 63V
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 160 U duoBLOCKDECKEL MAHO DMC 160 U duoBLOCK
more images
Германија Deutschland
1.369 km
DECKEL MAHO DMC 160 U duoBLOCK
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 104 V LinearDeckel Maho DMC 104 V LinearDeckel Maho DMC 104 V LinearDeckel Maho DMC 104 V LinearDeckel Maho DMC 104 V LinearDeckel Maho DMC 104 V Linear
more images
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Deckel Maho DMC 104 V Linear
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 103 VDECKEL MAHO DMC 103 VDECKEL MAHO DMC 103 VDECKEL MAHO DMC 103 VDECKEL MAHO DMC 103 V
more images
Унгарија Hungary
643 km
DECKEL MAHO DMC 103 V
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 70 V HI-DYN Deckel Maho DMC 70 V HI-DYN Deckel Maho DMC 70 V HI-DYN Deckel Maho DMC 70 V HI-DYN Deckel Maho DMC 70 V HI-DYN Deckel Maho DMC 70 V HI-DYN
more images
Германија Dieburg
1.359 km
Deckel Maho DMC 70 V HI-DYN
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCKDMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCK
more images
Германија Oelde
1.531 km
DMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCK
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60H DMC 60HDeckel Maho DMC 60H DMC 60HDeckel Maho DMC 60H DMC 60HDeckel Maho DMC 60H DMC 60H
more images
Чешка република Náměšť nad Oslavou
951 km
Deckel Maho DMC 60H DMC 60H
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 103 VDeckel Maho DMC 103 V
more images
Германија Emmelshausen
1.450 km
Deckel Maho DMC 103 V
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 65 VDeckel Maho DMC 65 VDeckel Maho DMC 65 VDeckel Maho DMC 65 VDeckel Maho DMC 65 VDeckel Maho DMC 65 VDeckel Maho DMC 65 V
more images
Германија Nördlingen
1.191 km
Deckel Maho DMC 65 V
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 60TDECKEL MAHO DMC 60TDECKEL MAHO DMC 60TDECKEL MAHO DMC 60TDECKEL MAHO DMC 60TDECKEL MAHO DMC 60TDECKEL MAHO DMC 60TDECKEL MAHO DMC 60T
more images
Германија Germany
1.369 km
DECKEL MAHO DMC 60T
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103VDeckel Maho DMC 103V
more images
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2.166 km
Deckel Maho DMC 103V
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Hessen, Deutschland
1.395 km
DECKEL MAHO DMC 75 V linear
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 50 TDeckel Maho DMU 50 T
more images
Германија Emmelshausen
1.450 km
Deckel Maho DMU 50 T
Потврден дилер
Јавете се