Universal machining center
DMG DMU 60 monoBLOCK

цена
аукција
Година на градба
2008
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Universal machining center
Производителот:
DMG
модел:
DMU 60 monoBLOCK
Година на градба:
2008
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Tirol, Австрија Австрија – Растојание: околу 1.080 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

Machine including measuring probe


TECHNICAL DETAILS


X-path: 630 mm
Y-path: 560 mm
Z-path: 560 mm
Number of axes: 4 pieces


Control: Heidenhain MillPlus
Table dimensions: 1000 x 600 mm
Spindle speeds: 12,000 rpm
Rapid traverse: 30 m/min
Tool changing device: 24-fold


Spindle hours: approx. 12,500 hОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A14008303
Референтен број:
AUC-2311090
Ажурирање:
последен на 27.11.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 14008303
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Австрија Австрија
Растојание: околу 1.071 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 60 monoBlock DMG MORI DMU 60 monoBlock DMG MORI DMU 60 monoBlock DMG MORI DMU 60 monoBlock DMG MORI DMU 60 monoBlock DMG MORI DMU 60 monoBlock DMG MORI DMU 60 monoBlock DMG MORI DMU 60 monoBlock DMG MORI DMU 60 monoBlock
more images
Германија Auw bei Prüm
1.530 km
DMG MORI DMU 60 monoBlock
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 60 monoBlock DMG DMU 60 monoBlock DMG DMU 60 monoBlock DMG DMU 60 monoBlock DMG DMU 60 monoBlock
more images
Австрија Österreich / TIROL
1.021 km
DMG DMU 60 monoBlock
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 60 monoBLOCK DMG DMU 60 monoBLOCK DMG DMU 60 monoBLOCK DMG DMU 60 monoBLOCK
more images
Германија Brackenheim
1.290 km
DMG DMU 60 monoBLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK
more images
Германија Lauchheim
1.209 km
DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 75 monoBLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock DMG MORI DMU 75 monoBlock
more images
Германија Auw bei Prüm
1.530 km
DMG MORI DMU 75 monoBlock
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK DMG MORI DMU 95 monoBLOCK
more images
Шпанија Spain
2.137 km
DMG MORI DMU 95 monoBLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 60 U DMG MORI DMU 60 U DMG MORI DMU 60 U DMG MORI DMU 60 U DMG MORI DMU 60 U DMG MORI DMU 60 U
more images
Германија Obersulm
1.274 km
DMG MORI DMU 60 U
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 65 monoBLOCK DMG MORI DMU 65 monoBLOCK DMG MORI DMU 65 monoBLOCK DMG MORI DMU 65 monoBLOCK DMG MORI DMU 65 monoBLOCK DMG MORI DMU 65 monoBLOCK DMG MORI DMU 65 monoBLOCK DMG MORI DMU 65 monoBLOCK
more images
Сингапур Singapore
9.246 km
DMG MORI DMU 65 monoBLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 60 P DMG DMU 60 P
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
DMG DMU 60 P
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 60 eVo 2 DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 60 eVo 2 DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 60 eVo 2 DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 60 eVo 2 DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 60 eVo 2 DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 60 eVo 2
more images
Германија Lauchheim
1.209 km
DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 60 eVo 2
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1.092 km
DMG DMU 80 monoBlock
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu
more images
Германија Hüffenhardt
1.304 km
DMG MORI DMU 105 Monoblock / Spindel Neu
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 100T/monoBlock DMG MORI DMU 100T/monoBlock DMG MORI DMU 100T/monoBlock DMG MORI DMU 100T/monoBlock DMG MORI DMU 100T/monoBlock DMG MORI DMU 100T/monoBlock DMG MORI DMU 100T/monoBlock DMG MORI DMU 100T/monoBlock DMG MORI DMU 100T/monoBlock
more images
Германија Auw bei Prüm
1.530 km
DMG MORI DMU 100T/monoBlock
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
DMG MORI DMU 65 monoBLOCK
Класифицирана реклама
DMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCK DMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCK DMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCK DMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCK
more images
Германија Oelde
1.531 km
DMG DECKEL MAHO DMU 60 FD duoBLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK
more images
Турција 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
DMG MORI DMU 85 MONOBLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 60 T DMG DMU 60 T DMG DMU 60 T DMG DMU 60 T DMG DMU 60 T DMG DMU 60 T DMG DMU 60 T DMG DMU 60 T
more images
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
DMG DMU 60 T
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock
more images
Германија Tacherting
1.019 km
DMG MORI DMU 65 monoBlock
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock DMG MORI DMU 65 monoBlock
more images
Германија Tacherting
1.019 km
DMG MORI DMU 65 monoBlock
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Tacherting
1.019 km
DMG MORI DMU 95 monoBlock
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Staufenberg
1.418 km
DMG DMU 125 P
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
DMG DMU 125 T hi-dyn
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T
more images
Германија Bopfingen
1.201 km
DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 80 T
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50
more images
Турција 104. SK. No:9 sitesi a, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
DMG MORI DMU 50
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn DMG DMU 160FD hi-dyn
more images
Австрија Österreich
870 km
DMG DMU 160FD hi-dyn
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50
more images
Германија Germany
1.369 km
DMG MORI DMU 50
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear DMG MORI DMC 60 H linear
more images
Германија Olching
1.101 km
DMG MORI DMC 60 H linear
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 70V DMG MORI DMU 70V DMG MORI DMU 70V DMG MORI DMU 70V DMG MORI DMU 70V DMG MORI DMU 70V DMG MORI DMU 70V DMG MORI DMU 70V
more images
Франција Montévrain
1.686 km
DMG MORI DMU 70V
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear
more images
Германија Lauchheim
1.209 km
DMG MORI SEIKI / DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE
more images
Турција 104. SK. No:9 sitesi a, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
DMG MORI DMU 50 ECOLINE
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 70 DMG DMU 70 DMG DMU 70 DMG DMU 70 DMG DMU 70 DMG DMU 70 DMG DMU 70
more images
Германија Möttingen
(Локација на дилерот)
1.184 km
DMG DMU 70
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50 ECO DMG DMU 50 ECO DMG DMU 50 ECO DMG DMU 50 ECO DMG DMU 50 ECO DMG DMU 50 ECO DMG DMU 50 ECO DMG DMU 50 ECO DMG DMU 50 ECO
more images
Чешка република Tschechien
1.035 km
DMG DMU 50 ECO
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50 V DMG DMU 50 V DMG DMU 50 V DMG DMU 50 V DMG DMU 50 V DMG DMU 50 V DMG DMU 50 V
more images
Германија Pforzheim
1.302 km
DMG DMU 50 V
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 100 T DMG DMU 100 T DMG DMU 100 T DMG DMU 100 T
more images
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1.189 km
DMG DMU 100 T
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco DMG Ecoline DMU 50 eco
more images
Словачка Slovakia
802 km
DMG Ecoline DMU 50 eco
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50
more images
Турција 104. SK. No:9 sitesi a, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
DMG MORI DMU 50
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 80 T mono BLOCK DMG DMU 80 T mono BLOCK DMG DMU 80 T mono BLOCK DMG DMU 80 T mono BLOCK DMG DMU 80 T mono BLOCK DMG DMU 80 T mono BLOCK DMG DMU 80 T mono BLOCK DMG DMU 80 T mono BLOCK DMG DMU 80 T mono BLOCK
more images
Германија Hessen, Deutschland
1.395 km
DMG DMU 80 T mono BLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo
more images
Италија Italy
763 km
DMG DMU 40 evo
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 125 U DMG MORI DMU 125 U DMG MORI DMU 125 U DMG MORI DMU 125 U DMG MORI DMU 125 U DMG MORI DMU 125 U
more images
Германија Obersulm
1.274 km
DMG MORI DMU 125 U
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 70
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
DMG DMU 70
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG ECOLINE DMU 50 eco DMG ECOLINE DMU 50 eco DMG ECOLINE DMU 50 eco DMG ECOLINE DMU 50 eco
more images
Германија Köln
1.535 km
DMG ECOLINE DMU 50 eco
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline
more images
Германија Deutschland
1.369 km
DMG MORI SEIKI DMU 50 ecoline
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50 DMG DMU 50 DMG DMU 50 DMG DMU 50 DMG DMU 50 DMG DMU 50
more images
Германија Möttingen
(Локација на дилерот)
1.184 km
DMG DMU 50
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Deckel Maho DMU 80 P DMG Deckel Maho DMU 80 P DMG Deckel Maho DMU 80 P DMG Deckel Maho DMU 80 P DMG Deckel Maho DMU 80 P DMG Deckel Maho DMU 80 P DMG Deckel Maho DMU 80 P DMG Deckel Maho DMU 80 P
more images
Германија Germany
1.369 km
DMG Deckel Maho DMU 80 P
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG , Deckel Maho DMU 100 eVo DMG , Deckel Maho DMU 100 eVo DMG , Deckel Maho DMU 100 eVo DMG , Deckel Maho DMU 100 eVo DMG , Deckel Maho DMU 100 eVo
more images
Австрија Jakling
795 km
DMG , Deckel Maho DMU 100 eVo
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 60T DMG DMU 60T DMG DMU 60T
more images
Германија Heilbronn
(Локација на дилерот)
1.290 km
DMG DMU 60T
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL MAHO DMU 160 P DMG DECKEL MAHO DMU 160 P DMG DECKEL MAHO DMU 160 P DMG DECKEL MAHO DMU 160 P DMG DECKEL MAHO DMU 160 P DMG DECKEL MAHO DMU 160 P DMG DECKEL MAHO DMU 160 P DMG DECKEL MAHO DMU 160 P DMG DECKEL MAHO DMU 160 P
more images
Италија Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
1.015 km
DMG DECKEL MAHO DMU 160 P
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 160 P DMG DMU 160 P DMG DMU 160 P DMG DMU 160 P DMG DMU 160 P DMG DMU 160 P DMG DMU 160 P
more images
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1.209 km
DMG DMU 160 P
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear
more images
Италија Italy
763 km
DMG DMU 50 evo linear
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50 T DMG DMU 50 T DMG DMU 50 T DMG DMU 50 T DMG DMU 50 T
more images
Германија Germany
1.369 km
DMG DMU 50 T
Јавете се